Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Fuente

Билини IV Імперії ✙ | Зустріч США, України та Європи скасовано: вона мала відбутися завтра в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
8 560 Vistas/Alcance 2025-12-12 21:41 Mensaje №5566
Зустріч США, України та Європи скасовано: вона мала відбутися завтра в Парижі, причини — невідомі, — польське радіо RMF. Причині відомі. США скасували дану клоунаду. Ще раз поясню навіщо там потрібні «європейці». «Європейці» - це той дратуючий фактор, який підпирає нашу корумповану владу. Це ті «європейці», які витрачають на бізнес-угоди з ерефією більше грошей, ніж дають на війну з нею. Це ті «європейці», які прямим текстом кажуть що поки українці вмирають, вони в безпеці. «Європейці» не мають своїх боєздатних армій. Я не розумію чому вони взагалі мають сидіти за якимось столом? Якщо там і є місце для когось, окрім як для сторін конфлікту та США (яка є модератором та ініціатором мирних перемовин та найсильнішою країною світу у всіх сенсах, якій довіряють обидва учасника війни), то це має бути Туреччина або Китай. Єврокуколдам за-за бугра, які відверто кажуть що хочуть щоб в Україні тривала війна заради їхньої безпеки, навпаки треба вказувати що їм немає місця на цих перемовинах через їх удоточну позицію. Якщо в ЄС хочуть продовження війни — то чим вони кращі за москалів? Якщо вони вважають гарантією власної безпеки — смерті українців, то вони точно наші союзники? Чи все ж союзники росіян?