Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сам собі інвестор
Añadido 06 dic. 2025

Сам собі інвестор

@samsobiinvestor
Número de suscriptores: 3 120
Fotos: 1,280
Videos: 10
Enlaces: 312
Descripción:
Для контакту https://t.me/inwestorrostik

👥 Número de suscriptores

3 120
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 645
Promedio/Día:: 1,520
Promedio/Tiempo:: 1,646
ERR: 52.72%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 1
Promedio semanal: 4
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,620 26-04-12 14:06
Investing.com -- Після того, як мирні переговори між США та Іраном були зірвані в Ісламабаді вночі через розбіжності щодо ядерних амбіцій Ірану, президент США Дональд Трамп оголосив у неділю, що ВМС США почнуть блокувати всі кораблі, які намагаються увійти до Ормузької протоки або вийти з неї.«З цієї ж причини ВМС Сполучених Штатів, найкращі у світі, розпочнуть процес БЛОКУВАННЯ будь-яких кораблів, які намагаються увійти до Ормузької протоки або вийти з неї», — заявив Трамп. «У певний момент ми досягнемо принципу «УСІМ ДОЗВОЛЕНО ЗАХОДИТИ, УСІМ ДОЗВОЛЕНО ВИХОДИТИ», але Іран не дозволив цьому статися, просто сказавши: «Десь там може бути міна», про яку ніхто, крім них, не знає. ЦЕ СВІТОВЕ ШАХАТСТВО, і лідери країн, особливо Сполучені Штати Америки, ніколи не будуть піддаватися шантажу.»Трамп додав, що ВМС США розшукуватимуть та перехоплюватимуть кожне судно в міжнародних водах, яке сплатило збір Ірану, та розпочнуть процес знищення мін, встановлених іранцями в протоках.«Будь-який іранець, який стрілятиме в нас або в мирні судна, буде ВИПАДАНИЙ У ПЕКЛО!», — заявив Трамп. В окремому дописі Трамп написав: «ІРАН НІКОЛИ НЕ МАТИМЕ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ!»
👁 1,490 26-04-09 19:07
Microsoft (MSFT) чому це одна з найцікавіших акцій прямо зараз?І чому вона must have в портфелі кожного інвестора, мого тоже🙈Microsoft — це вже не та компанія, що продавала Windows на дисках. Під керівництвом Наделли з 2014 року вони змінювали себе двічі: спочатку "cloud-first", потім "AI-first" І це зробило їх одним із найпотужніших гравців у технологіяхЗараз акція торгується по $370 що на ~31% нижче від піку жовтня 2025 (~$540)При цьому 32 аналітики дають консенсус "Strong Buy", а середній прайс-таргет — $597, що означає потенціал зростання понад 57% від поточного рівняЯкщо коротко: акція впала, але аналітики масово вважають що це короткотерміновий відкат💪 ПЛЮСИ- AzureВ останньому кварталі виручка сегменту Intelligent Cloud склала $32,9 млрд — зростання 29% р/р а Azure зріс на 39%- AI монетизація вже працюєMicrosoft Cloud вперше подолав $50 млрд виручки за квартал. Copilot (AI-асистент для Office) має 15 млн платних місць із зростанням понад 160%- Фінансові результати б'ють очікуванняEPS-результат перевершив очікування 16 разів із останніх 17 кварталів. Виручка Q1 FY2026: $81,3 млрд (+17% р/р), валовий прибуток — $49,8 млрд при маржі 68%- Повертають гроші акціонерамУ Q1 FY2026 Microsoft повернув акціонерам $12,7 млрд через дивіденди і байбеки — це +32% р/р-Диверсифікована платформаНе залежать від одного продукту. Office 365, Azure, LinkedIn, Xbox, Bing, GitHub, Dynamics — все це окремі потоки виручки- Портфель контрактів феноменальнийЗалишкові зобов'язання (RPO — тобто вже підписані, але ще не виконані контракти) зросли до $625 млрд, збільшившись на 110% р/рА це гарантований майбутній дохід⚠️ МІНУСИ І РИЗИКИ- Шалені капексиКапітальні витрати у Q1 склали $37,5 млрд, а на весь 2026 фіскальний рік Microsoft цілиться у $120 млрд або більше. Це давить на маржу і нервує інвесторів.-OpenAI — ризик концентрації45% від усього RPO ($625 млрд) — це контракти з OpenAI. Тобто майже половина майбутньої виручки залежить від однієї компанії. А у лютому 2026 OpenAI підписав $50 млрд угоду ексклюзивно з AWS (Amazon) для нового продукту, що показало: відносини не такі вже й вічні.- Антимонопольний тискЯк ЄС, так і американська FTC активно перевіряють Microsoft. EU розслідує "cloud lock-in" практики Azure, FTC вивчає партнерство з OpenAI. Також японська антимонопольна служба провела обшук у офісах Microsoft Japan. [- Чи окупиться AI?Якщо корпоративне впровадження AI-інструментів (типу Copilot за $30/міс) не прискориться, Microsoft може зіштовхнутись з "похміллям" від надмірних інвестицій -Проблема з потужностями$80 млрд замовлень на Azure не можуть бути виконані через обмеження електроенергії — і очікується, що ця проблема триватиме щонайменше до середини 2026.- Історичний контекст оцінкиMicrosoft і Apple обидві входили до клубу компаній вартістю $4 трлн у жовтні 2025, але після корекції Microsoft відкотився. Зараз P/E forward — близько 22x.Для великих tech-компаній 30x forward earnings стало нормою. Тобто за поточних мультиплікаторів MSFT торгується зі знижкою до своїх середніх значень.Отже:Microsoft — це компанія, яка:— Реально заробляє (не тільки обіцяє як Тесла😁)— Домінує у корпоративному AI через Azure + Copilot— Має законтрактовані $625 млрд майбутнього доходу— Але активно "спалює" кеш на інфраструктуруНе фінансова порада 🙏Більше корисної інформації і більш детальний аналіз знайдете в моєму закритому клубі
👁 1,640 26-03-29 12:55
Підтверджена втрата системи радіолокаційного виявлення та управління повітряним простором (AEW&C) E-3G "Sentry"Немає сумнівів – американці втратили цінний літак під час іранської балістичної ракетної атаки, який служив не лише літаючим радаром, а й командно-управлінською станцією. Більше того, ці фотографії показують, що супутникові знімки, раніше опубліковані іранцями під час атаки на базу Принца Султана в Саудівській Аравії, є очними, а це означає, що американці втратили не лише E-3G Sentry, а й два чи три заправники КС-135, а також, можливо, пошкодили таку ж кількість літаків. Таким чином, ми маємо справу з однією з найефективніших атак балістичними ракетами з боку Ірану у цій війні. Чим пояснюються успіхи Ірану? Ймовірно, це недостатня концентрація сил США в Перській затоці, що, ймовірно, пов'язано з політичними факторами всередині США, які недооцінюють ворога. Тегеран у Каракасі зробив помилку, і його солдати розплачуються за це. Іран, безсумнівно, є найкраще керованим та організованим супротивником Сполучених Штатів з часів Сербії 1999 року. Однак тоді коаліція могла перетворити Сербію на руїни та безкарно знищувати цивільну інфраструктуру. Зараз Іран має дуже відчутні переваги у вигляді вибіркової блокади Ормузької протоки, хуситів у Ємені та того факту, що США приєдналися до нападу на Ізраїль, тоді як широкої коаліції, як у 1999 році, де-факто не існує.У мене складається враження, що це найгірше підготовлене американське втручання з часів темряви Холодної війни, і воно також погано виконане з політичного боку
👁 1,430 26-03-25 14:50
Investing.com – Іран відхилив пропозицію США щодо припинення війни та окреслив свої умови щодо будь-якого припинення вогню, повідомив у середу державний мовник Press TV.«Іран припинить війну, коли вирішить це зробити і коли будуть виконані його власні умови», – цитують високопосадовця уряду. «До цього переговори не проводитимуться».Президент США Дональд Трамп раніше заявив, що Вашингтон веде переговори з Іраном щодо можливого припинення вогню, але Тегеран відкинув ці заяви та дав зрозуміти, що не готовий до переговорів.За даними Bloomberg News, США надіслали Ірану 15-пунктний план, що базується на давніх вимогах. Однак іранські чиновники припустили, що Вашингтон фактично «веде переговори сам із собою», щоб уникнути того, що вони назвали стратегічною невдачеюРечник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї заявив, що Тегеран мав «дуже катастрофічний досвід» з американською дипломатією та назвав дії Вашингтона зрадою, тоді як спікер парламенту Мохаммед-Багер Галібаф попередив, що Іран «уважно стежить за всіма діями США в регіоні», і застеріг США не випробовувати свою «рішучість захищати нашу землю»
👁 1,780 26-03-21 06:59
Іран вночі розбомбив катарський гелієвий завод. Тридцять три відсотки світових запасів зникли за одну нічОсь хто постраждає найбільше:• Південна Корея – 64,7% усього імпортованого з Катару гелію (226,9 млн доларів). Заводи Samsung ta SK Нупіх ведуть зворотний відлік.• Тайвань батьківщина TSMC, виробляє 18% світових чіпів. Він сказав: «Ситуація контролюється». Переклад: тиха паніка• Японія – великий завод з виробництва мікросхем та центр виробництва МРТ. Перша країна, яка втратить електроенергію, якщо відключення в Катарі триватиме довше 60 днів.• Сінгапур – регіональний центр напівпровідників. Scientific American підкреслює значну залежність Катару від гелію•Індія імпортувала гелій з Катару для тисяч апаратів МРТ у лікарнях. Вартість МРТ вже зростає, і починаються затримки з тестуванням•Німеччина – штаб-квартира Linde, великого дистриб'ютора промислових газів. Спотові ціни на гелій зросли на 100%. Linde та Air Liquide нормують поставки• Сполучені Штати – Федеральні резерви гелію скорочуються вже багато років. Американські заводи з виробництва мікросхем залишаються вразливими. HP, Dell та Lenovo попереджають корпоративних покупців: невдовзі відбудеться підвищення цін на 15-20%• Велика Британія – Лікарні Національної служби охорони здоров'я, що мають апарати МРТ, стикаються з дефіцитом поставок. Нестача власного виробництва гелію• Франція – тут розташована штаб-квартира Air Liquide, але вона не може виробляти новий гелій. Це країна, яка займається лише дистрибуцією• Китай імпортує гелій для виробництва чіпів та магнітно-резонансної томографії. Він міг би пришвидшити власні пошуки гелію в Сибірському регіоні. Стратегічна гра• Австралія – експортер, одна з небагатьох альтернатив. Виробництво гелію в басейні Амадеус, але НЕ достатньо, щоб заповнити катарську прогалину.Катар - джерело. Недоступне з 2 березня. Генеральний директор стверджує, що 14% виробничих потужностей пошкоджено НАЗАВЖДИ на термін до 5 років● 12 країн зазнали впливу. 33% світових поставок зникли за одну ніч. Жодних замінників. Немає графіку відновлення діяльності
👁 1,580 26-03-20 08:09
Знайшов на просторах інтернету:Катар: Дарує Трампу золотий літак на 400 млн доларівТрамп: Починає війну з Іраном без плануІран: Б’є про газовим активам Катару.Катарські шейхи: ми так не домовлялись…Трамп: А у вас немає картЄвропейці: Курва, у нас тепер буде менше газу. Ціни ж…Виборці Трампа: Курва, скіки скіки коштує бензин. Ми за це не голосувалиПутін: Свято наближається, Свято наближається…Україна: А ми все рівно тримаємо ціни на газ не ринковими. Будемо купляти дорого, продавати дешево.Ізраіль: А в чому прікол?Україна: Це наша давня традиція. А ми бережемо традиційні цінності. Популізм – наша найбільша традиційна цінність.Ізраіль: Але ж це дорогоУкраїна: Нам не шкода грошей, діди тарифи не піднімали і ми не будемо. Ми ще і кешбек на бензин введемо.Ізраіль: Але хто буде платитьУкраїна: Та хтось же завжди платив. От може данці заплатять. Вони ініціативні.Данія: Ми так не домовлялись. Ми всі самі на велосипед перейшли. У нас в квартирах холодно. Україна: Так це ваши традиційні цінності. Ми їх поважаємо. А у нас інші. І ви багаті. Що, вам шкода, чи шо?Данія: так ми тому багаті, що ми економимоУкраїна: Це не наш метод. Та і ви бачили наші дороги. Які тут велосипеди....Ну і де тут неправда?😁
👁 1,590 26-02-03 13:04
PyPl Financial Results-Net revenues increased 4% to $8.7 billion; 3% currency-neutral ("FXN").-Transaction margin dollars¹ ("TMS") increased 3% to $4.0 billion;-GAAP operating income increased 5% to $1.5 billion;- non-GAAP operating income increased 3% to $1.6 billion-GAAP EPS increased 38% to $1.533; -non-GAAP EPS increased 3% to $1.23.FY'25 Financial Results-Net revenues increased 4% to $33.2 billion;-TMS¹ increased 6% to $15.5 billion; TMS excluding interest on customer balances¹2 increased 6% to $14.2 billion.-GAAP operating income increased 14% to $6.1 billion; -non-GAAP operating income increased 9% to $6.4 billion.-GAAP operating margin expanded 154 basis points to 18.3%; -non-GAAP operating margin expanded 87 basis points to 19.2%.-GAAP EPS increased 35% to $5.413; -non-GAAP EPS increased 14% to $5.31.4Q'25 & FY'25 Operating Results- total payment volume ("TPV") increased 9% (6% FXN) to $475.1 billion; -FY '25 TPV increased 7% (6% FXN) to $1.79 trillion. Ріст є а ринок реагує ніби компанія вже банкрот🤣
👁 1,760 26-01-30 18:12
Investing.com – Ціни на золото впали в п'ятницю нижче 5000 доларів за унцію після того, як президент Дональд Трамп висунув кандидатуру колишнього керівника Федеральної резервної системи Кевіна Ворша на заміну голови Джерома Павелла, що розвіяло занепокоєння щодо незалежності центрального банку та стабілізації долара.Крім того, фіксація прибутку з попередньої сесії продовжилася, оскільки трейдери зафіксували свої прибутки після вражаючого зростання ціни на жовтий метал, що призвело до майже 5600 доларів за унцію.О 12:07 за східним часом (17:07 за Гринвічем) спотова ціна на золото впала на 8,3% до 4931,99 доларів за унцію, тоді як ф'ючерси на золото з поставкою в квітні впали на 7,4% до 4959,41 доларів за унцію. Тим часом ціни на срібло зазнали значних втрат, а спотова пара срібла XAG/USD впала на 19,6% до 92 доларів за унцію"Вибір Уорша має допомогти дещо стабілізувати долар і зменшити (хоча й не усунути) асиметричний ризик глибокої тривалої слабкості долара, кинувши виклик торгівлі знеціненням, що також є причиною різкого падіння золота та срібла", - сказав Крішна Гуха, віце-голова Evercore ISI.Але ціни на золото та срібло все ще залишалися на шляху до зоряного січня, зростаючи приблизно на 15% та аж на 31% відповідно.
👁 1,550 26-01-28 21:12
У середу Microsoft перевищила очікування щодо квартального доходу свого ключового бізнесу хмарних обчислень, що сигналізує про те, що її значні витрати на штучний інтелект окупаються, що зменшує побоювання щодо посилення конкуренції.Компанія заявила, що дохід її хмарного підрозділу Azure зріс на 39% у період з жовтня по грудень, у другому фінансовому кварталі. Це порівняно з консенсус-прогнозом у 38,8%, згідно з Visible Alpha.Виробник Windows вже давно має перевагу першопрохідця в гонці великих технологічних компаній за штучний інтелект завдяки своїй ранній ставці на OpenAl, чия технологія лежить в основі більшості його пропозицій, включаючи M365 Copilot.Але сильний сприйняття останньої моделі Gemini від Google та запуск автономних агентів, таких як Claude Cowork від Anthropic, створили ризики як для бізнесу Microsoft у сфері штучного інтелекту, так і для програмних пропозицій, які довгий час були центральними для компаніїЦе вплинуло на акції Microsoft, оскільки інвестори не зникають сумніви щодо того, чи великі технологічні компанії забезпечать достатній прибуток, щоб компенсувати витрати на штучний інтелект. Очікується, що Microsoft, Alphabet, Meta та Amazon разом витратять понад 500 мільярдів доларів на штучний інтелект цього року
👁 1,630 26-01-28 09:55
28 січня (Рейтер) – Акції LVMH впали на 7% у середу після оголошення результатів за четвертий квартал, оскільки ринок був розчарований слабшою маржею групи компаній класу люкс та обережним тоном щодо перших ознак відновлення попиту.LVMH, найбільший у світі конгломерат компаній класу люкс, що включає такі бренди, як Louis Vuitton, Tiffany та шампанське Moet & Chandon, є орієнтиром для галузі, і цей крок також спричинив падіння акцій власника Gucci, компанії Kering, Moncler та Hermes на 2–5%.Французька група заявила, що продажі на ключовому китайському ринку зросли в цьому кварталі, але результати виявилися менш обнадійливими, ніж очікувалося, після більш оптимістичних коментарів щодо Китаю від Richemont та Burberry на початку цього місяця.Аналітики також заявили, що різке падіння доходів групи вина та спиртних напоїв LVMH викликає занепокоєння, хоча цей бізнес становить лише невелику частку від загального обсягу продажівГенеральний директор Бернар Арно заявив на прес-конференції після публікації результатів у вівторок, що LVMH продовжуватиме обмежувати свої витрати цього року, підкресливши, що геополітичні кризи та економічна невизначеність є причинами для обережності.