Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Я вже добряче від цієї недолугої мантачки втомилася, але поясню на заг...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
10 600 Vistas/Alcance 2026-05-13 07:20 Mensaje №11095
📣 Я вже добряче від цієї недолугої мантачки втомилася, але поясню на загал, аби не дискутувати у месенджері.Мендель - гниль, професійна і людська. Зеленський нагрібав у своє оточення гниль оберемками. А гниль має здатність поширюватися.Коли я кажу, що підтримую кожного, хто допоможе здихатися найбільшої гнилі, це не означає, що я виправдовую колишню обслугу Зеленського. Я просто констатую: зелений соціальний ліфт самознищується у єдино можливий спосіб, і система «позасистемного політика» Зеленського саморуйнується.«Але ж вона так ненавидить Україну, а не лише Зеленського!»Так! Таааак! Саме її українофобство, її чхання на національні інтереси, її згода «сайтісь па сєрєдінє» і стали причиною її працевлаштування біля найвеличнішого тіла.А хто в оточенні Зеленського не ненавидить Україну? Єрмак? Міндічі-Цукермани-Чернишови? Подоляк? Петров? Литвин? Мосейчук? Лєщєнко? От хто з них не є україноненависником? Вони всі - світоглядні гастролери, хоча живуть тут десятки років, для них Україна - це ресурс для бабла і амбіцій.Жабогадючтесь! Жабогадючтесь щосили!І нищіть головну гниль!