Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,390
Videos: 2,670
Enlaces: 1,940
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Не здивована, що вихователька днз - попелюшка, снігурка і добра фея в ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 100 Vistas/Alcance 2025-02-02 07:51 Mensaje №6801
📣 Не здивована, що вихователька днз - попелюшка, снігурка і добра фея в одному флаконі - відверто тішиться вибуху у Рівненському ТЦК.«Супер, - пише вона, - давно пора!»Шокуюча деградація великої частини суспільства сталося не вчора.Шокуюче оскотинення людей відбувалося впродовж останніх десяти років. У великій мірі - завдяки «Кварталізації» країни. Коли дозовано, точково, поступово нас привчали сміхотунькати над Голодомором і Майданом, над понівеченим велосипедом «Україна» - бо сама «Україна - це порноактриса».Пані вихователька є продуктом, плодом і наслідком Кварталу: ну, загинула людина від вибуху у тилу, а какая разніца, хоть поржом.«Войовнича меншість» відчула на собі незнане до того часу цунамі ненависті - аж до готовності вбити - ще у 2019-у. Ми ж памʼятаємо, у яких страшних монстрів перетворювалися наші вчорашні куми, друзі, колеги, сусіди. “Побожні” готові були мене спалити на вогнищі, “моральні” - викидали у публічний простір якісь подробиці мого особистого життя, “демократичні і неупереджені” вказували на двері на роботі через “надмірну гостроту” у соцмережах.Хто через це пройшов, той ілюзій щодо нашого суспільства не має. Але є зворотна сторона медалі. Уся ця дика, некерована, люмпенська ненависть, яку так довго плекав 95-й Квартал на чолі з головним квартальщиком, і продовжує це робити зараз мʼякими губʼями своїх глашатаїв і того ж таки Кварталу, обрушиться на її творця. Якби ж наш найвеличніший вчив історію.. Хоча би про про кінцеву участь подібних йому..