Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,390
Videos: 2,670
Enlaces: 1,940
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Галина Гринишина:Господи, Боже мій Милосердний, дай мені дожити, щоб п...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 400 Vistas/Alcance 2025-01-17 17:28 Mensaje №6595
Галина Гринишина:Господи, Боже мій Милосердний, дай мені дожити, щоб побачити, як будуть рвати на куски цей безпрєдєл бандитів, аферистів, мародерів, зрадників, вбивць і катів українського народу, якого перетворили в кріпаків, заткнули роти і насцяли в очі. Мені 78 років, я жила 5 роки в Угорщині, 21 один рік в Греції, при шести президентах в Україні, але такого блядства і наруги над власним народом не те, що не бачила, але ніколи не уявляла. Я зла на свою безпомічність, я нікому не довіряю, я ненавижу все, що діється навкруги, я безмежно жалію тих людей, які опинились в цьому пеклі проти їх волі і вибору і злорадію всім, хто голосував за самознищення і тепер справдились їхні побажання. Уявляєте, яка я зла і отруйна. Тому вирішила тимчасово покинути це місце, де я взнаЮ новини від яких мені зносить дах і нерви перетворюються на хрендзілі. Наприклад, що ця зелена паскуда знову не пустила Порошенка за кордон по державних справах за його влашні кошти, а свою самку скумрії катають за бюджетні гроші по курортах світу і не саму, а з цілою купою блюдолизів і халуїв. Як казала моя бабуня, якби мене зараз вкусили, то негайно отруїлись би. Нажаль, я не умію регламентувати і дозувати свої почуття. Не умію бути раціональною в своїх емоціях. І останнє: ненавижу зеленського в 1000 разів більше ніж путіна. Уявляєте!? Бережіть себе на скільки це можливо. Всіх обняла! Слава Україні! Слава ЗСУ! Дякую всім за спілкування.