Fuente
Сахновщинська громада | Відбувся матч першого туру Першості Харківської області з футболу сере...
212 Vistas/Alcance
2026-05-07 11:45
Mensaje №14262
Відбувся матч першого туру Першості Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2026 року✅В суботу 2 травня на стадіоні "Колос" в селищі Сахновщина відбувся матч першого туру Першості Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2026 року.Цього дня оновлена команда ФК "Колос" (Берестинський район) приймала команду ФК "Ніка-СМК" (Богодухів), яка є чемпіоном торішньої Першості Харківської області сезону 2025 року.💬Перед початком матчу капітани команд долучилися до урочистого підняття державного прапору України.Потім хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність.☝️Хочеться зазначити, що цьогорічна Першість Харківської області з футболу відзначає 100 - річний ювілей.З перших хвилин матчу на полі точилася запекла боротьба і кожна з команд намагалася взяти ініціативу в свої руки. Краще це вдалося господарям, які першими відкрили рахунок у цьому матчі. Голом у нашій команді відзначився Максим Білик.Вже у другому таймі ініціатива перейшла до наших гостей, які не очікували від суперників такої важкої гри. А гол у наші ворота відбувся тоді, коли цього ніхто не очікував. Після падіння суперника у нашій штрафній, свистка судді не було і матч продовжився. У цей час наш воротар підійшов до їхнього гравця, щоб надати йому допомогу, бо його ногу звела судома, і гравець богодухівської команди побачивши це завдав удару у вже пусті ворота.Так рахунок у матчі став 1:1.Гравці "Колосу" перед своїми вболівальниками хотіли отримати тільки перемогу, вони пішли вперед великими силами, створили безліч моментів, але у кінці матчу пропустили контратаку суперника, які використали свій шанс на сто відсотків. Отже прикра поразка з рахунком 1:2.Це тільки початок, попереду весь чемпіонат. Сподіваємося на перемоги та гарний результат.🤝Протягом матчу БО "Фенікс Сильні Духом" проводили збір донатів на потреби ЗСУ.⚽️Наступний свій матч футболісти ФК "Колос" проведуть також у себе вдома 9 травня о 14:00.В гості завітає команда ФК "Балаклія".💥Чекаємо вболівальників підтримати свою команду!!!💙💛🇺🇦