Fuente
Сахновщинська громада | У освітніх закладах Сахновщинської громади пролунали перші дзвоникиЗ п...
205 Vistas/Alcance
2025-09-01 15:07
Mensaje №10993
У освітніх закладах Сахновщинської громади пролунали перші дзвоникиЗ початком осені в освітніх закладах Сахновщинської громади пролунали перші дзвоники, які, попри всі виклики часу, символізують для учнів початок нового навчального року.Для першокласників цей день став стартом їхнього шкільного шляху, сповненого нових відкриттів і вражень. Для випускників — початок останнього року у школі, який стане підготовкою до дорослого життя.До урочистих лінійок долучилося керівництво громади. У Сахновщинському ліцеї №1 був присутній голова громади Володимир Суєцький, у Сахновщинському ліцеї №2 — перший заступник селищного голови Максим Карплюк, у Шевченківському ліцеї — заступник селищного голови Олександр Коба, у Багаточернещинському ліцеї – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін. Вони звернулися до учасників заходів із вітальним словом, підкреслили важливість освіти для розвитку громади й країни та побажали учням — успіхів у навчанні й упевненості у власних силах, педагогам — натхнення й професійного зростання, батькам — радості від досягнень дітей, а Україні — мирного неба та Перемоги.Максим Карплюк передав Сахновщинському ліцею №2 цінний та корисний подарунок.Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися й розвиватися у вільній країні! Слава Україні!