Fuente
Сахновщинська громада | У закладах освіти громади пролунав останній дзвоникЦими днями у заклад...
302 Vistas/Alcance
2025-06-02 13:07
Mensaje №10245
У закладах освіти громади пролунав останній дзвоникЦими днями у закладах освіти нашої громади пролунав останній дзвоник — символ завершення навчального року та початку нових життєвих шляхів для випускників. До частини урочистостей доєдналися селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ, заступники селищного голови Олександр КОБА та Максим КАРПЛЮК, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, депутат селищної ради Володимир ЯЦИНА та почесний громадянин Сахновщинської громади Микола ТІТОВ. Вони привітали школярів, педагогів і батьків, побажали випускникам впевненості у власних силах, щасливої дороги в доросле життя та зберегти в серці любов до рідної громади.Шановні вчителі! Дякуємо вам за мудрість, витримку й невтомну працю. Ваш внесок у формування нового покоління — особливо цінний у непрості часи.Любі випускники! Нехай знання, які ви здобули, стануть надійною опорою для всіх майбутніх звершень, а мрії — впевнено ведуть уперед.Дорогі учні! Попереду канікули — час для відпочинку, нових вражень і яскравих емоцій. Набирайтеся сил і повертайтеся восени з новими прагненнями до знань.Навіть у складні часи ми тримаємо освітній фронт і зберігаємо найцінніше — прагнення до розвитку, єдність і віру в майбутнє.Разом — сильні! Разом — до Перемоги!