Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Безпечна Медична Практика
Añadido 14 jul. 2024

Безпечна Медична Практика

@safemedical
Número de suscriptores: 2 461
Fotos: 38
Enlaces: 192
Descripción:
Цей канал створений виключно для лікарів з метою покращення їх юридичного захисту.
Fuente

Безпечна Медична Практика | Токсичний пацієнт токсичний у всьомуЄ люди, з якими проблема виникає н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Безпечна Медична Практика Безпечна Медична Практика @safemedical
1 430 Vistas/Alcance 2026-05-09 06:30 Mensaje №365
Токсичний пацієнт токсичний у всьомуЄ люди, з якими проблема виникає не тому, що ви щось зробили неправильно.Проблема виникає тому, що конфлікт — це їх звичний спосіб взаємодії зі світом.І професійне середовище дуже добре це розуміє.Саме тому досвідчені фахівці завжди намагаються якомога раніше виявляти таких клієнтів і дистанціюватись від них.Бо проблемний клієнт — це проблема не лише для лікаря.Адвокати, до речі, теж чудово знають цей тип людей.Нещодавно я писав про пацієнта, який у спорі проти мого клієнта найняв одразу трьох адвокатів.Так от, минуло зовсім небагато часу — і цей самий пацієнт уже почав скаржитись суду на власних адвокатів.Тепер проблема, як виявилось, уже не в лікарях.І саме це важливо зрозуміти.Є категорія людей, для яких конфлікт ніколи не закінчується.Вони змінюють лікарів, адвокатів, партнерів, підрядників —але сама модель поведінки залишається незмінною.Саме тому система безпеки медичного бізнесу повинна включати не лише захист «після проблеми».Вона має вміти виявляти ризик ще до початку лікування.І тут дуже важливу роль відіграють так звані «жорсткі документи».Не тому, що вони створені для конфлікту.А тому, що вони дуже швидко показують хто перед вами — адекватний пацієнт, або людина, яка майже гарантовано створить проблему незалежно від якості лікування.І не потрібно боятись того, що частина таких людей демонстративно піде.У багатьох випадках це не втрата пацієнта.Це легке уникнення майбутньої скарги, перевірки або судового спору.Бо іноді проблема дійсно не у лікарі. І навіть не у лікуванні.Проблема — у викривленому сприйнятті реальності самою людиною.