Fuente
Саакян 🇺🇦 | Ладно, тепер спробую серйозно😁Після самої пресконференції про Трампа й...
5 400 Vistas/Alcance
2025-04-14 14:49
Mensaje №1060
Ладно, тепер спробую серйозно😁Після самої пресконференції про Трампа й економічну війну, студентка-журналістка задала питання про Лаченкова. Вочевидь, серце боліло й тривожило його перевзування в повітрі.Звісно, Лачен — персонаж майже космічного масштабу. Не Трамп, звісно, але й не пересічний мешканець інтернету.Я відповів, що його стратегія — атакувати Гончаренка, потім Єрмака — це не обов’язково про «продажність». Це, можливо, тонка політична гра. Хочеться не просто постити мемчики, а стати гравцем. Далі має бути не проти крайніх, а за "щось". Звучить як еволюція, якщо не знати, що буває й деградація.Тут підключився Фесенко (який, нагадаю, існує довше, ніж дехто веде Телеграм) і припустив: це просто зміна фінансування. Було одне джерело — був один наратив. Змінилось — змінився і наратив. Класика жанру, майже літературний прийом.Паралельно я запропонував студентам зробити контент-аналіз постів Лачена: подивитися, коли й як змінювалось ставлення до Єрмака. Бо ж наука не спить, навіть коли блогери нервують.А от реакція самого Лаченкова — як картина сучасного мистецтва: багато крику, трохи істерики, багато впевненості у своїй геніальності. Людей, яких не знаєш, називати «дурочками» — це, звісно, вишукано. Особливо якщо ці «дурочки» займаються політичним аналізом довше, ніж у тебе була шапка профілю.Ну і класика жанру — якщо не маєш охоплень у Телеграмі, то ти «ноунейм». Тут просто уявляю, як Головаха сидить і думає: «Чорт, треба добрати ще 20к підписників, щоб мати право на існування в реальності Лачена».Щодо «цілої пресконференції» — питання разом з відповіддю реально тривалм хвилин п’ять з півтора годинної пресухі. Але для чутливої душі це, мабуть, було як «Війна і мир» в один присід.А фраза про «відірваність від реальності» — взагалі золото. Я, звісно, відірваний. Але лише від тієї реальності, де кількість лайків = IQ, а репост = аргумент.На цьому — все. Лаченков, як явище, для мене завершив свій тур. Шоу закрито. Далі — без гастролей.P. S. безкоштовна рекомендація йому загуглити хто така Надія Савченко. Від зараз, він для мене існуватиме виключно в образі "надясавченко від блогерства"