Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Саакян 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Саакян 🇺🇦

@saakian_oleh
Número de suscriptores: 9 335
Fotos: 519
Videos: 119
Enlaces: 657
Descripción:
Про те у політиці, що вважаю важливим
Fuente

Саакян 🇺🇦 | Про "бусифікацію" простою мовою в формі листа з фрону до праціника ТЦК...

Logotipo de la comunidad de telegram - Саакян 🇺🇦 Саакян 🇺🇦 @saakian_oleh
4 700 Vistas/Alcance 2025-01-03 21:01 Mensaje №927
Про "бусифікацію" простою мовою в формі листа з фрону до праціника ТЦК від Сергій Огородник:Дорогий працівник ТЦК та СП, звертаюся до тебе, саме до тебе, а не когось іншого. Ти отримав своє місце у військкоматі після бойових і нерідко поранень, ти хочеш допомогти хлопцям, які лишилися на бойових посадах, щоби підшукати їм заміну, зловити ухилянта й поставити в стрій. Адже це мета твого існування в системі ТЦК на мирній землі?Інакше поясни мені, якого х..я ти привозиш на відбір до частин явний неліквід, який зі старту "300" і геморой для частини, який ні дня воювати не буде, але прокрутиться в системі ЗСУ, отримає форму, зарплату, і тупо в кращому разі... спишеться на законних підставах, про які ти, мразь, мав розпитати зразу і не допускати мобілізації такого фрукта. Хочеш поваги до себе і конкретних прикладів? Так вони є щодня! - на відбір до частини привезли наркомана, який офіційно отримує замісну терапію, має на руках відповідні документи, які всім показує, і в нього вже починається ломка- привезли хлопця, в якого на руках пакет документів на інвалідність матері, по догляду за якою він спишеться швидше, ніж пройде бзвп- привезли чоловіка, в якого троє неповнолітніх дітей, і так, рапорт він уже подав і спишеться, отримавши повний комплект зимової форми, витративши час на нього, харч і грошове забезпечення - привезли хлопця з психічним розладом, який видно неозброєним оком, як він пройшов вашу влк?- привезли людину з гепатитом, у якого обличчя аж жовте, що теж видно неозброєним оком досвідченому лікарю (на щастя, в нас розумне командування, яке на відбори відправляє ротних разом із фаховими лікарями)- привезли з Одеси чоловіка після серцевих нападів, який ледве стоїть на ногах- один такий доходяга на бзвп ледь не помер, знепритомнів, лежить у лікарні і більше схожий на в'язня освєнциму, ніж на воїнаІ таких прикладів море. Я вже не кажу про бомжів зі слідами алкогольної деградації на обличчі. Ворог щодня намагається як не вбити, то поранити воїнів ЗСУ, щоби завдати мороки бойовим підрозділам. Але це ворог. А нащо ти це робиш? Заради "плану" наловлених? Я згоден, що воювати будуть усі, але воювати мають ті, хто фізично зможе хоча б носити бронежилет і розумово може працювати у військовому колективі. При цьому чомусь працівники ТЦК не привозять успішних здорових бізнесменів і очільників фірм з лідерськими якостями, не привозять спортивних молодиків тітушиної зовнішності, яких можна поставити в стрій. Ні, портрет наловлених дуже сумний в соціальному розрізі. У мене пропозиція оцінювати роботу ТЦК не за кількістю наловлених, а за якістю, а також за кількістю неліквіда та людей, які зі старту готові до списання з лав ЗСУ на законних підставах, що виникли до моменту такої "мобілізації". І відразу пропоную санкцію для таких працівників ТЦК, які "гонять план" на шкоду здоровому глузду і якості: 10 покатаних даремно неліквідів і ти їх заміняєш собою в будь-якій бойовій частині на посаді не вище гсв протягом року. Може тоді припиниться потік списантів до першого пострілу і якість мобілізації трохи підвищиться, як гадаєш? Бо поки що мобілізація у виконанні ТЦК працює приблизно як ця "буханка" на фото, яка з Тернів після прильоту доїхала до Краматорська своїм ходом, останні 10 км стрибала і навіки зупинилася в кущах. Дякую за увагу, "дорогий" працівник ТЦК. Ти справді дуже дорогий бюджету своїми діями на шкоду бойовим підрозділам. Не будь, як "буханка".