Fuente
ЇХ УБИЛА РОСІЯ! | Суми 💔 Перші імена жертв російського ракетного удару 13.04.2025: 🕯️МА...
124 Vistas/Alcance
2025-04-14 06:00
Mensaje №287
Суми 💔 Перші імена жертв російського ракетного удару 13.04.2025: 🕯️МАКСИМ МАРТИНЕНКО, 11 років, учень 6 класу; загинув з мамою і татом;🕯️Наталія МАРТИНЕНКО [КРАСНОЩОК], 49 років, консультантка французького бренду косметики та парфумерії «Lambre»;🕯️Микола МАРТИНЕНКО, займався монтажем каналізацій та землянами роботами;🕯️ ОЛЕНА КОГУТ – викладачка Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, солістку-органістку Сумської обласної філармонії, артистку оркестру Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені Щепкіна;🕯️СВІТЛАНА ШТЕПА – студентка навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету;🕯️ДАРІЯ ЛОБОДА – студентка навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету;🕯️ЛЮДМИЛА ВАЩЕНКО - приватний нотаріус; 🕯️МАРИНА ЧУДЕСА - вчителька біології та основ здоровʼя у Сумській школі Nº2; без мами залишилось двоє донечок. Марина Олександрівна загинула з мамою, коли вони зупинились надати допомогу постраждалим після першого російського удару;🕯️ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА СЕРГІЄНКО (мама Марини Чудеси, фото шукаємо)🕯️ЮЛІЯ ЄЛШАНСЬКА, 30 років, мама двох діток; 🕯️ВЛАДИСЛАВ ТАРАРУМ, залишилась дружина з маленьким синочком;🕯️АНЖЕЛІКА САДОВСЬКА;🕯️ЛЮДМИЛА ГОРДІЄНКО - заступниця начальника відділу перевірок у сфері матеріального виробництва управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Сумській області;🕯️МИКОЛА ЛЕОН – водій автобуса, працював у КП «Електроавтотранс» (фото шукаємо);Список буде доповнюватись… На жаль. Співчуття рідним…Сил Сумам…___13 квітня росія убила 34 людей в Сумах, ударивши по місту двома балістичними ракетами типу «Іскандер-М». Серед жертв - двоє діток. Ми почали документувати імена людей, чиї життя забрали російські терористи, щоб вони не залишилися статистикою втрат…Якщо Ви знаєте імена загиблих чи можете доповнити інформацію - допоможіть нам зберегти памʼять про них🙏🏻