Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - RUBEZH
Añadido 06 dic. 2025

RUBEZH

@rubeezh
Número de suscriptores: 7 472
Fotos: 6,820
Videos: 1,720
Enlaces: 2,720
Descripción:
⚫️Твоя стрічка подій,твоя межа правди❗️ ⚫️Питання,реклама,співпраця,поділитися новиною та вашими матеріалами 👉@Old_Bilboo ❗️
Fuente

RUBEZH | Головне на Луганщині за добу 📌Від початку минулої доби загарбники нама...

Logotipo de la comunidad de telegram - RUBEZH RUBEZH @rubeezh
2 330 Vistas/Alcance 2026-04-12 13:02 Mensaje №8472
Головне на Луганщині за добу 📌Від початку минулої доби загарбники намагалися атакувати на Лиманському та Слов’янському напрямках 13 разів. Бойові дії точилися біля шістьох населених пунктів. На території нашої області противник у чотирьох випадках долучив ствольну артилерію та ще двічі вдарив з мінометів. По позиціях українських воїнів ворог спрямував 10 БпЛА та fpv-дронів.📌У Сіверськодонецьку окупанти змушують сплачувати за користування непрацюючими ліфтами. Тариф нараховується незалежно від того, чи була проведена заміна старих кабін на нові, бо не функціонують ніякі з них. Але перерахунок можливий, лише якщо на кожний з ліфтів є складений акт про ненадання відповідних послуг. В зворотному випадку населення сплатить фактично за можливість піднятися сходами. 📌Критичну ситуацію з медичним обслуговуванням в Антрациті намагаються поліпшити лікарі з калмикії. Окуповане 12 років тому місто оминули бойові дії і руйнування. Втім, це не врятувало Антрацит від відтоку кадрів. Дефіцит спеціалістів – майже в кожній галузі. Отримавши диплом про вищу освіту, молодь робить все, щоб не повертатися. Державні програми не в змозі виправити дисбаланс. Тому єдині сподівання загарбники покладають на відрядження медичних працівників з шефу-регіону – калмикії. Вони приїздять тільки двічі на рік. Працюють безпосередньо в Антрациті, а також в населених пунктах навколо, де з медициною ще гірше.