Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МАДЯР🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

МАДЯР🇺🇦

@robert_magyar
Número de suscriptores: 552 533
Fotos: 605
Videos: 1,620
Enlaces: 2,070
Descripción:
Єдиний офіційний канал Командувача СБС ЗСУ 🇺🇦 в Telegram. Канал за кляту війну. Official website: https://usforces.army/?utm_source=tg_magyar#application-form YouTube: https://youtube.com/@magyarbirds #Мадяр

👥 Número de suscriptores

552 533
Promedio/Día:: +407
Promedio/Tiempo:: +4966
Promedio/Mes:: +15190

👁️ Vistas promedio por mensaje

256 967
Promedio/Día:: 271,000
Promedio/Tiempo:: 262,286
ERR: 46.51%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 4
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 210,000 25-09-22 19:47
Про «Пурхай як метелик, вжаль як бджола!» + Очі та Жало.Запамʼятайте ці дві цифри: 225 та 425 «Скала». У нашому, пілотів, багаторічному тріпі війною це БУЛИ, Є і БУДУТЬ найефективніші та високо мобільні багаторазові штурмові операції та рейди ШТУРМОВИКІВ у комбінації з дроновими ротами/батальйонами 414 обр Птахи Мадяра протягом 2024-2025 років. Таких окремих штурмових полків, як 225 ошп та 425 ошп «Скала» в ЗСУ близько десятка. Перераховувати їх не буду в міру зрозумілих причин.Усі вони- швидка допомога, коли аларм.Їх шалена місія- швидке реагування, блискавичне переміщення та агресивне втручання у виправлення гострих ситуацій, на кшталт прориву оборони, втрат населеного пункту або позицій. Ці Козаки не займають ділянку задля оборони, - виключно РЕЙДОВІ, штурмові та інколи диверсійні двіжухи. І це реально працює. Неочікувано для ворога, тому дієво. Гугліть цифри 225 і 425 штурмових- самі все зрозумієте. Щодо створення штурмового роду військ. Хто везе, того і грузять, вибачте. Зі всією глибиною сенсу цієї метафори. Більше скажу,- на колективному пташиному досвіді. Але без типових маніпуляцій свідомістю не військових людей.Це відбувається без жодного «вандалізму» чи «вискубування» від героїчних військ ДШВ ЗСУ, що здійснюють схожі дії, але зовсім іншого характеру і задач. Несучи відповідальність за конкретні ділянки та смуги. Ми зараз працюємо і з одними і з іншими. Одночасово. Не ведіться на порожняк. Нам ще воювати і воювати.Тихої та спокійної,Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦22.09.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРІХУЙКА»СБС
👁 279,000 25-09-10 20:09
«Jeszcze Polska nie zginela, kiedy my żyjemy!»* Загрози ближче, ніж здається. Безкарність на фоні «схвильованості» та нерішучості лише покращує appetitus війни. Питання часу, а не ймовірностей. Від тепер, очевидно, це вже питання нашого спільного простору безпеки. Нехай це залишиться субʼєктивною думкою.Шановний народе Польщі! За оприлюдненим дорученням Президента України, спеціалісти, пілоти та оператори БПЛА радо передадуть Вам весь свій накопичений досвід та експертизу по антишахедній боротьбі,- ми глибше в цьому питанні, ніж хто інший з причини щоденної дотичності. Хоча і поки не досконалі,- часу мало. Про перспективи 500 шахедів на добу піврочку тому посміхало не тільки у Європі, але й в Україні, багацько експертів. «Here we go». D.Trump*усе дитинство я чув цей вислів на Поділлі, не усвідомлюючи змісту, від своєї бабці з польським корінням, коли скиглив у свої 7-11 років, що знов на світанку треба з місцевими бітангами сусідських корів гнати на весь день «у череду». (Такий собі випас худоби сусідськи дітьми по черзі). Бабуся та дідусь, любі, я давно все усвідомив.Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦🤝🇵🇱10.09.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРІХУЙКА»СБС
👁 453,000 25-09-03 17:50
17 миттєвостей серпня (НПЗ)Підсумки вояжу Птахів СБС хробачими нафто-наливайками 🔥Рязанський НПЗ (02.08), СБС🔥БазаПММ АЕ "СОЧІ" (03.08), СБС🔥Афіпський НПЗ (07.08), СБС сумісно з ГУР🔥БазаПММ "ЕРТАН" (08.08), СБС🔥Саратовський НПЗ (10.08), СБС🔥НПС “УНЕЧА ТРАНСНЕФТЬ-ДРУЖБА" (12.08), СБС сумісно з ГУР та іншою складовою СОУ🔥Волгоградський НПЗ (14.08), СБС сумісно з ГУР🔥АТ "Невинномиський азот" (16.08), СБС сумісно з іншою складовою СОУ🔥НПС "Нікольське-ТРАНСНЕФТЬ" (18.08), СБС🔥Новошахтинский НПЗ (20.08) - "ГРАФ" СБС🔥НПС “УНЕЧА ТРАНСНЕФТЬ-ДРУЖБА" (21.08), СБС сумісно з ГУР та іншою складовою СОУ 🔥НПЗ Албашнєфть (22.08) "ГРАФ" СБС сумісно з ГУР🔥Сизранський НПЗ (24.08), СБС сумісно з ССО🔥Куйбишевський НПЗ (28.08), СБС сумісно з ССО🔥Афіпський НПЗ (28.08), СБС сумісно з ГУР🔥Краснодарський НПЗ (30.08), СБС сумісно з ССО🔥Сизранський НПЗ (30.08), СБС сумісно з ССО*Жало Птахів Сил Безпілотних Систем- 14 полк СБС та група «Граф» СБС.Бензин хробачий стає рідиною дефіцитною, а газ та нафта- швидкозгореними. Далі буде…МАДЯР🇺🇦03.09.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР🇺🇦ОфіційнийСайт🔵414ПтахиМадяра 🎞414ПтахиМадяра
👁 357,000 25-08-09 14:23
Ми вже ніколи не будемо такими, як до війни. Усі.Не до ювілеїв,- друзів та знайомих прошу вибачення за мовчанку у відповідь. Вдячний за надіслані та висловлені у повідомленнях вітання, спробую спожити частинами. Дві ранкових години розділив з Коханою Крилами, десь посеред людей,- вже на секторі. Але кавуни серпневі смачні, сезон. Погода льотна, хробак сам себе піськам до грунту не покладе, а його на Покровську суттєво додалося, з обох флангів одначе; очі в небо- жало в дупу. Далі погляд півстолітнього невігласа:•вірити у хрюканину далекого від агонії бункерного діда- себе не поважати; •передчасна ж еякуляція, на кшталт «я зупинив війну», тільки ви чейнджаніться територіями, бо я знов стану в сторону, -це «цілевказівка» на державу з обмеженим суверенітетом. Як на мене- ва мху я, дівчата, і так- це субʼєктивна думка військового; •наш порятунок- у наших руках. Не дешифруватиму, кожний Українець приміряє на себе, як і кому зручніше. Головне- памʼятати, у яку верету у моменті вбрався: окуня чи причетного, коли наступний раунд фейсбучних експердиз на порядку денному намалюється і пальці клацатимуть ор;•детоксикувати хробачні щомісячно необхідно мінімум стіко, скіко прибуло. А це рівно вдвічі більше, ніж підтверджено-верифіковано; •піхота- на вагу золота; штурмовики- на вагу Каліфорнію-252; •аналіз ефективності сил та засобів відносно підтверджених на полі бою результатів- визначення пріоритетів поповнення того чи іншого роду військ (як з точки зору мобілізації/поглинання/обʼєднання, так і з точки зору забезпечення). Серед іншого: •оптоволоконні мережі- наше все;•масова пересадка присмугової логістики на НРК;•альтернативний інтернет;•багатошарова ешелонована анти-бпла стіна 1500*100км;•релокація в-в критичних засобів;•в-во вибухівки у промислових обʼємах;•це не дипломна робота, не звіт і не передвиборча програма, тому на наступні десятки пунктів час не витрачатиму, а робитимемо те, що й робимо- результат на табло.Військовим:•зібрати раму- самоорганізація та дисципліна,- бухатимемо та розпіздяйствуватимемо у міру виховання кожного після війни;•виключити піздьож по оперативній обстановці та результатам;•тим 75-ти % війська, що воюють у тилу чи 100+ км - підтягнутися хоча-б у коричневу зону і стати корисними; •навчитися казати чорно-біло «ні», але не за принципом «баба-яга проти»;•повернутися з сзч, або тікатимете в подальшому з новоокупованих територій на суницю до Польщі. Повернутися не до тих, від кого втікли. До тих, хто береже людей у війську,- їх є у нас, гугл в поміч;•брати на себе відповідальність.Доповідь закінчив. *до зустрічі на Алясці -повний тиждень; в акурат ще одненьку хробачу бригаду повним складом дефлоруємо.Тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦09.08.75
👁 351,000 25-08-04 18:03
Публічний звіт Угруповання СБС за липень 2025. Результат- на табло. Із цікавих цифр, котрі заслуговують уваги:756 цілей- у середньому за добу166 хробаків- щодобово911$- вартість детокс-програми хробака (середнє значення на 5134 штуки)На знищення/ураження 23433 цілей (в т.ч. 5134 хробаків) витрачено за липень дронів:29172 дрони фпв1051 весільних мавіків530 нічних бомберів655 крил-винищувачів1$=100$ співвідношення витрат до втрат ворога2%- чисельність Угруповання СБС відносно загальної чисельності ЗСУ31,8%- питома вага усіх верифікованих детоксів хробачні (кожний третій)36,3% - питома вага усіх верифікованих ворожих цілей (кожна 2,8 знищена/уражена силами УСБС)731 вороже розвід-крило знищено за 31 добу липня+29,96% приріст уражень у липні відносно травня1 : 604 - співвідношення безповоротних втрат особового складу Угруповання відносно втрат ворога39,6%- середній ккд застосування фпв Угруповання (11538 ударів результативних відносно використаних 29172 шт фпв)60,3%- середній показник влучань нічних бомберів (19605 результативних влучань)Понад 75000 використаних боєприпасів Ну і сОчі, ясне діло, сОчі. Нас там нема. 14 полк СБС. ‼️Усі підрозділи Угруповання Сил безпілотних систем вже місяць працюють у єдиній системі електронного обліку використаних засобів та бч, результатів, планування та аналізу.По дрону у кожну хробачу макітру.Очі та Жало- хробачий жах. Тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦04.08.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР🇺🇦ОфіційнийСайт🔵414ПтахиМадяра 🎞414ПтахиМадяра
👁 360,000 25-07-04 06:39
РЕЛОКАЦІЯ виробництв бпла.Запамʼятайте цей термін.Під тиском нарощування масового застосування ворогом дешевого, але всюди досяжного шахеда, усі варіанти вдосконалення котрого ми оперативно не передбачимо.Буде і 1000 одиниць на добу і більше. Нікого не лякаю. Аналіз розвідданих. Холодною головою увімкнути клепку слід. Негайно і усім, хто у темі.По антишахедним заходам коментувати не буду. Все, що було доречним анонсувати, вже підсвічене офіційними джерелами. Ми в темі. Є й гарна новина у СБС. Попри заявлені командувачем 11 червня плани впровадження обіцяного до 31 липня…Впоралися за 20 діб.з 1 липня в Угрупованні СБС діє єдина на рід військ СБС система обліку та верифікації всіх місій і відпрацювань (в тому числі не успішних) та альтернативний існуючому електронний ЖБД (журнал бойових дій). Всі без виключення підрозділи угруповання вже онлайн. Хто в матеріалі- зрозуміє. *про онлайн-обрахунок та формування/ забезпечення реальної потреби, нелітаючі дрони, якість та ефективність боєприпасів, ініціатори, ккд та ефективність кожного конкретного екіпажу та управлінської ланки та інші 100500 інструментів аналізу/оперативного реагування та впливу на хід. Зоопарків поменшає, як наслідок. Брехунців та імітаторів бурхливої діяльності - теж. Не пророкую, обіцяю.МАДЯР🇺🇦04.07.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР🇺🇦ОфіційнийСайт🔵414ПтахиМадяра 🎞414ПтахиМадяра
👁 622,100 25-05-12 17:31
👇треба читати, а не лайкати👇По одному батальйону- за кожного одного Птаха. Про десять тисяч хробаків відплати за 20 наших Воїнів-Птахів. Про відзнаку та присвяту. Присвячую отриману відзнаку Героя України Команді Птахів Мадяра та моїй Коханій дружині, Посестрі та оберегу 414 бригади- пані Наталії «Крилам».А ще- двадцяти нашим загиблим протягом крайніх 9 місяців на Донбасі та КуНР/БНР Побратимам-Птахам, що гідно служили Україні та героїчно боролися до кінця. Це менше одного відсотка чисельності поточного особового складу, як приклад обіцяних компетентного забезпечення, застосування та залучення Воїнів. Але це непомірно висока ціна життів наших Воїнів у боротьбі з ворогом.В акурат за тиждень - вже 9 місяців нашої сьомої до ряду, без жодного за три роки передиху, операції на Донбасі.Ворогу відплачено за наших 20 Героїв життям і здоровʼям 10 000 хробаків тільки за цю ротацію. По 500 йобликів та калік за КОЖНОГО ОДНОГО ПТАХА. Без жартів та фантазій,- кожен один хробак внесений на Дельту відео-підтвердженнями та верифікований державними аудиторами у проєкті «Армія дронів. Бонус».Там-же 30929 унікальних ворожих цілей протягом 9 міс., що незабутньо познайомилися з Очами та Жалом. Далі буде лише більше. І нас і результатів. Промисловий обʼєм детоксикації хробачні. Уклінно дякую Народові України за безмежні довіру, опіку та любов;- це найвища відзнака наших Командних зусиль. І Народом і Державою. Честь🫡 Служитимемо гідно та сумлінно. Боронитимемо Неньку стільки, скільки буде необхідно або вистачить наших сил. Вічна памʼять загиблим Птахам:БОРИС, НАБУ, ГРАФ, ЄНОТ, КОС, КАШТАН, СВІТЯЗЬ-ГАНС, ТЕСЛА, ЧІБ, АФОНЯ, УБЕР, ПТАХ, ШТІЛЬ, ДЖУРА, ПОЕТ, НАБАТ, КРИТИК, БРОКЕР, МЕНЕДЖЕР, ТАБО. Наші Птахи на віки.*вистачило нам Києва протягом 6-7 годин. Місто контрастів та крайнощів: від хвилини мовчання о 9:00 у Гудвайні за сніданком з оказією (вона, хвилина, там була. І персонал зупинився з повагою. А мажори чавкали омлети далі і я особисто відчував себе, мяко кажучи, прийобкувато;- до радушних містян, чиї погляди, посмішки та звернення виказали все…Вже на фронті. Буде потужня ніч. 97 йобликів було вже станом на 18:00.Рухаємося далі. Далі буде.Очі та Жало- хробачий жах.Тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦12.05.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР🇺🇦ОфіційнийСайт🔵414ПтахиМадяра 🎞414ПтахиМадяра
👁 569,800 24-08-10 17:17
Кажуть, київські тцк-шники змагаються щодня вулицями міста, хто більше повісток втарабанить водіям кубиків-геліків та різних членовозів. Думаю, це звичайна бравада, адже кожний власник тих «колісних трун за двісті-триста» знайшов ще чірік-другий тисяч баксів на броньки-шмоньки та закріплену довідкою косоокість. Не лише собі, а й водіям своїм і охоронцям багаточисельним. Однак , якщо цей квест справді працює, маю чесну чорно-білу оферту для офіцерів тцк: Києвом джигіт гасає, порушуючи пдр, як єбанутий, номерні знаки котрого мені постійно сотні людей відправляють у приватні з дивними провокуючими коментарями. Пропа наступна: ви мені у 414 полк його випишіть,- спритні та моторні капец, як потрібні (обіцяю, на любов до екстремальної їзди джигіта не посягну,- на самий швидкий хамві начальником акселератора без гальм призначу, на бойовий медевак для початку). На замін направлю до Вашої установи сотню реальних Патріотів-майбутніх рекрутів ПМ, що через вас мобілізуємо до нашого підрозділу. Все ж план мобілізації легше виконати, південні тцк підтвердять. Ну а якщо все ж перегонець «негодящим» виявиться, та й з папірчинкою, то після того оприлюднення або залізяччя зніме, або додасть до напису заперечну частку «НЕ». Не те, щоб приватизував, просто людей, що нас поважають, «крепко» дратує. *персональне звернення до власника: юначе, облиш той стиль керування, будь людиною. Розгорнуту довідку на тебе з усією метрикою у тцк не передаватиму, облишу шанс на швидке «самодисциплінування». А там побачимо…Для наших дорогих підписників: за 48 годин, що я не звітував, пілотами Птахів на Донбасі відспівано 59 хробачих цілей., в т ч наскрізно задірявлено 4 наступних гармати (всього 26 од. за декаду серпня) +4 зірвано зі сталих позицій; горіли сау, бетер, танчик, бк ну і, звісно, хробачі апартмани та лежбища. По іншому напрямку фонити не буду. Так це справді працює, респект творцям. Тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦10.08.24🔵Telegram 🎞YouTube 👥👥FВ RB 📷Insta
👁 618,800 24-08-02 16:48
ЛИПЕНЬ 2024: звіт ВЙО Птахів Мадяра.Відспівано 555 цілей цього разу. ДОНБАС-ХАРКІВ-ХЕРСОН-ВОВЧАНСЬКОчі та Жало 414 ОПУБАС, місяця, що минув, трохи покидало, там де треба.У серпень зайшли на повному ходу у найдовшу з існуючих на фронті смугу (607,3км). Наш розмір, 6XL. Нові виклики, робота «з маршу», Донбас ні разу не привітний. Але пох, хробака не перебиратимемо. Умови перебування- теж. Просто пох.А ще набір, трансформація з окремого бату в полк, зміна р.в. і таке інше- гратися з шомполом, виделкою чи буром коло монітору нема коли. Вітаю 500+ рекрутів, відібраних з понад 6000 кандидатів- Ви вже у НЦ і скоро «увільєтеся». Набір до Птахів Мадяра продовжується. Вибачте, не відібраним кандидатам не відповідатимемо. Нових анкет отримуємо 40-50 в добу, всі бачимо.‼️Бригаду будівельників 40-60 чол готовий поглинути. Мобілізуйтеся за компетенцією і продовжуйте будувати, але те, що потрібно для Перемоги. Те, що допоможе Птахам єбурити. анкету заповнюй за посиланням:https://forms.gle/C1KXp8TrB6AbLigD7Тай таке.Трек годящим здався, «Танго смерті», від гурту «Пиріг і Батіг».відео не качай, воно тут:https://youtu.be/5YXhCge5fIg?si=nhm66wjL7BhNYey7Тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦01-02.08.24🔵Telegram 🎞YouTube 👥👥FВ RB 📷Insta
👁 483,200 24-07-29 17:31
«ІДУ НА ВИ». Воїни ССО завжди там, де їх треба.Хоробрі та потужні, мега-злагоджені професіонали, чиї операції та вйо настільки неочікувані та непередбачувані, що ворог зволожується та здригається лише від згадки про Вовкулаку. Але в більшості випадків, навіть не здогадується, хто йому наніс болісних та нищівних здюлин. Літаючи війною та жалячи хробачню на різних смугах, завжди взаємодіємо з Козаками того чи не най втаємниченого роду військ. В далекому вже 22-му, в Бахмутській операції, генерал «Редут», нині Командувач ССО, вперше буквально у ручному режимі зʼєднав нас до купи у взаємодію у певному задумі, що стало для мене особисто і для тоді ще мініатюрного взводу Птахів Мадяра безцінним досвідом синергії зусиль та впорядкованості дій. Тоді ми загартовувалися і, зрештою, навчилися свою «гру» хробачні навʼязувати, а не діяти ситуативно або «на хапочек»,- саме так діють спецпризначенці Сил спецоперацій ЗСУ. Пане Командувачу «Редут» та всі Вовкулаки ССО - Честь Вам🫡🇺🇦І зі святом професійним. МАДЯР🇺🇦29.07.24Донбас🔵Telegram 🎞YouTube 👥👥FВ RB 📷Insta