Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Клічук
Añadido 14 jul. 2024

Роман Клічук

@rklichuk
Número de suscriptores: 5 133
Fotos: 2,090
Videos: 135
Enlaces: 487
Descripción:
Офіційний телеграм канал мера м.Чернівці

👥 Número de suscriptores

5 133
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -165
Promedio/Mes:: -387

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 934
Promedio/Día:: 7,400
Promedio/Tiempo:: 3,107
ERR: 96.12%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 1
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,290 26-06-02 11:25
Інколи доводиться приймати непопулярні, але необхідні рішення. Нещодавно були підняті тарифи на воду. Водоканал дофінансовували з бюджету громади завжди. У цьому році передбачили суму підтримки 140 млн, і до кінця року треба було ще понад 100 млн. Це колосальні кошти для Чернівців, які могли б піти на ЗСУ чи інфраструктурні проєкти. Я от не розумію, чому з міського бюджету мають доплачувати за воду людям, які за одну вечерю або на цигарки спокійно витрачають більше, ніж середній місячний рахунок за водопостачання. Якщо йдеться про родини, для яких платіжка за воду перевищує їх фінансові можливості, для них доступний інструмент фінансової підтримки у вигляді пільг та житлових субсидій. При зміні тарифу, перерахунок здійснюється автоматично Пенсійним фондом.Ціни на воду не піднімались з 22 року, але й тоді вони були занижені, і ми доплачували з бюджету теж. Починаючи з 2022 року, через повномасштабне вторгнення та загальну економічну ситуацію в державі, суттєво зросла вартість основних складових тарифу.Зокрема:— вартість електричної енергії зросла з 4,24 грн/кВт·год (з ПДВ) до 9,38 грн/кВт·год (з ПДВ), тобто у 2,2 раза;— вартість дизельного палива зросла з 27,85 грн/л до 84,00 грн/л;— бензину — з 28,90 грн/л до 72,00 грн/л;Все зросло в середньому в 2,5 рази.Крім того, збільшилися витрати на оплату праці та єдиний соціальний внесок у зв’язку із забезпеченням державних мінімальних соціальних гарантій. Навіть зараз ціна є заниженою. Водночас відбувається масштабна реконструкція водопровідної та каналізаційної системи, де місто залучило 5 млрд грн, що призвело вже до значного зменшення втрат. На зображенні наведу приклад інших міст та додам в коментарі відкритий лист до міських голів, голів ОВА та депутатів місцевих рад щодо критичного стану водопровідно-каналізаційної галузі України від Асоціації Укрводоканалекології.Facebook / Instagram
👁 1,400 26-05-29 18:21
Історія наших народів є складною. Вона містить трагічні сторінки, які потребують чесного діалогу, взаємної поваги та роботи істориків, а не політичних декларацій. Але не можна вимагати від українців відмовитися від власної історії так само, як не можна вимагати цього від поляків.Особливо дивно чути подібні заяви сьогодні – у час, коли українські воїни щодня стримують російську агресію на найбільшому фронті Європи з часів Другої світової війни, захищаючи не лише Україну, а й безпеку всього європейського континенту.Орден Білого Орла був вручений Володимиру Зеленському президентом Анджеєм Дудою не як особиста відзнака. Це було визнання мужності українського народу, стійкості української держави та внеску України у захист свободи, демократії та миру в Європі. Сам Президент України тоді наголосив, що приймає цю нагороду від імені всіх українців і українських захисників.За роки війни Україна неодноразово доводила свою повагу до європейської спадщини та партнерів. Українські правоохоронці повернули іноземним державам вилучені в результаті роботи наших правоохоронців десятки викрадених культурних цінностей, стародруків, архівних документів, творів мистецтва та історичних артефактів. Ми демонструємо відповідальність не словами, а конкретними справами.Саме тому сьогодні особливо важливо не шукати нових ліній розділення між нашими народами. Українці ніколи не забудуть безпрецедентну підтримку польського народу, польських міст, волонтерів, родин і всієї Польщі після початку повномасштабного вторгнення. Ця підтримка стала прикладом справжньої європейської солідарності.Наші народи мають значно більше спільного, ніж того, що нас розділяє. І сьогодні нашим спільним завданням є не сперечатися про назви українських військових підрозділів, а зробити все можливе, щоб перемогти імперське зло, яке століттями несе загрозу і Україні, і Польщі.Єдність завжди була нашою силою. І вона повинна залишатися нею надалі.
👁 1,830 26-05-21 15:21
Вітаю свою маму зі званням «Заслужений лікар». Воно дуже довго йшло до неї. Спочатку – деякі корумповані процеси, які є неприйнятними в нашій родині. Потім, з 2021 року, два голови обласних адміністрацій вперто ховали подання у свої шухляди, бо як це – вітати маму «неслухняного» міського голови?Також хочу попросити вибачення у найкращого дитячого хірурга Євгена Микитинського, який був у цьому ж поданні та через політичний дебілізм так і не дочекався відзнаки й пішов на пенсію.До речі, Указ Президента був підписаний ще майже рік тому в обхід Запаранюка. Потім дивним чином нагорода «загубилася» – просто зникла і рахувалась переданою.Тільки наполегливість сьогоднішнього голови ОВА Руслана Осипенка (за що я щиро вдячний) дозволила сьогодні нарешті привітати винуватицю.Для мене найважливіше – інше. Я все життя бачив, як мама живе своєю професією. Це звання вона заслужила давно. Не указами й не підписами. Своєю працею, своїм ставленням до людей і тим, скільки добра зробила за ці роки.Facebook / Instagram
👁 10,700 26-02-10 11:52
На черговому засіданні виконавчого комітету ухвалили важливі рішення. 🔸Тепер учасники бойових дій, які не мають житла, також можуть отримати компенсацію 1/5 частини першого внеску (до 165 тис. грн) за програмою «єОселя». Раніше така підтримка від міста була доступна лише людям з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни.Це ще одна підтримка для УБД — на додачу до державних програм і міських пільг, які вже діють у Чернівцях.🔸 80 мешканців громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримають матеріальну допомогу. Більша частина — це учасники бойових дій, які проходять лікування та реабілітацію після поранення.🔸 Підтримали рішення про встановлення меморіальної дошки народному художнику України Івану Холоменюку на фасаді будівлі на вул. Поштовій, 3, де він працював у 1986-2008 роках.🔸Створили наглядову раду КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та затвердили її персональний склад. До неї увійшли незалежні представники громадськості та власника закладу.🔸Затвердили перелік місць, де можна розміщувати пересувні тимчасові споруди для торгівлі морозивом. Також визначили їх типи та погодили схеми розміщення.🔸Затвердили порядок користування елементами благоустрою для підприємців, які розміщують літні майданчики, тимчасові та пересувні споруди в Чернівецькій громаді. Визначили чіткий порядок їх встановлення і роботи.#СпільнимиЗусиллямиFacebook / Instagram
👁 2,350 26-02-06 14:45
Для когось війна закінчилась, готуються до чогось! Притомним це звучить цинічно, військовим це гидко, але це факт, який ми спостерігаємо. Парад кримінальних справ, направлений на блокування місцевого самоврядування по всій країні, є системною проблемою. Жодної справи не доведено, зате робота міських влад в державі майже заблокована. Ми вже два роки не можемо купити військовим машини, бо так вже завалили бізнес та закупівельників криміналом, що ніхто не хоче мати з державою та муніципалітетом справи. Зараз заблокована закупівля повністю, і ми вже нічого не куплятимемо військовим від слова взагалі, через начебто завищені ціни в 23-му році на дрони. Це при тому, що я сам за свої кошти в той час купував дорожче, бо треба було вже їх на фронт. Постійні підозри, арешти майна, застави на сотні тисяч не дозволяють чиновникам займатись своєю роботою. А вони ще й отримують купу бруду та звинувачень за те, чого в більшості не було. Повилазили із забуття старі політичні невдахи. Кожний старається наввипередки піаритись, хоча самі є неспроможними та повними невігласами. Дуже багато запитань: - чому справи почались відкриватись по всій Україні саме з серпня минулого року і особливо там, де обрані міські голови? - чому жодна справа не доведена до кінця, а нові продовжують клепати під фото та публічні відеозаписи ? - чому бюджети місцевого самоврядування постійно знекровлюють та роблять неможливим виконання їх безпосередніх обов’язків? - чому в голови однієї партії кримінальні справи — у нас це недовіра керівництву, а в його партійного боса, мера Дніпра, — це переслідування? - чому колишні голови адміністрацій не сидять в тюрмах за розкрадання гуманітарки, а ще й вилазять в публічну площину?Думаємо, аналізуємо, робимо висновки!!! P.S Додам звернення Асоціації міст України, куди входять більше тисячі громад 👇https://www.auc.org.ua/novyna/zayava-pro-tysk-organiv-prokuraturyFacebook / Instagram
👁 2,000 26-02-04 16:17
Пост для тих, хто хоче зрозуміти ситуаціюУ 2019 році зникли ЖРЕПи і з’явилися приватні управлінські компанії, які мають відношення майже до всіх політичних сил краю. Хтось обслуговує будинки, хтось виграв лоти на прибирання в місті. Комунальні підприємства мають трохи більше 20% на цьому ринку. Тобто безпосередньо управлінський вплив у влади є на свої підприємства, а на приватні — у вигляді штрафів.Внутрішньобудинкові проїзди та двори — це відповідальність громадян, які об’єднуються в ОСББ та наймають управлінські компанії й повинні у них вимагати виконання їхніх обов’язків. Тобто чистота в місті — це спільна відповідальність влади, людей та бізнесу.Також постає дилема щодо справедливості покарання в умовах воєнного часу, коли розумієш, що бізнес зараз виживає. Нестача людей (прибиральниками йдуть працювати люди похилого віку та жінки), постійно ростуть витрати на електроенергію та паливо. Кількість людей у штаті та техніку розраховували, виходячи з погодних умов за останні п’ять років.Так, сьогоднішня зима суворіша. Так, складно всім в умовах мобілізації, втрат на фронті, відсутності тепла та світла, але всі намагаємося працювати для громадян. Люди зараз на межі виснаження, працюють за декількох. Постійні недоведені кримінальні справи деморалізують та створюють умови, за яких охочих йти в чиновники стає ще менше. Так, ми не ідеальні й можемо робити помилки чи прорахунки, але ми всі щодня живемо проблемами міста.Зараз як ніколи потрібна підтримка та об’єднання — як від громадян, так і від політичних сил. Тішить, що навіть колишні опоненти, які мають бізнес і стикаються в житті з такими ж проблемами, розуміють складність ситуації. Бісить тупість та упередженість інших, які вже живуть виборами та не пропустять можливості зробити підніжку. А в когось із них уже була можливість зробити щось за п’ять років — у результаті вийшло вбите та загаджене місто.Тому закликаю до розуміння та підтримки всіх комунальників та енергетиків. Впевнений, що і це ми пройдемо гідно та чесно.Facebook / Instagram
👁 1,940 26-01-30 11:27
Дам відповіді на запитання, які зараз турбують найбільше.Перше. Чому немає електроенергії?‼️Через обстріли знищено багато генеруючих станцій.Друге. Чому в Чернівцях так часто вимикають світло? ‼️Не тільки в нашому місті так, а і в багатьох інших містах. Ворог знищив значну частину з’єднувальних мереж, тому зараз немає можливості передавати електроенергію із заходу країни до нас , в центр і на схід.Третє. Чому в одних будинках є світло, а в інших — ні?‼️Тому що є критична інфраструктура: котельні, водні насоси, лікарні тощо, їх не відключають. Частина житлових будинків під’єднана до тих самих ліній, і технічно їх неможливо знеструмити окремо.Четверте. Чому десь не встигли вчасно прибрати лід або сніг?‼️Неможливо прибрати все місто одночасно, для цього потрібно в рази більше техніки. Критично бракує працівників, а також є дефіцит солі на ринку через обстріли, пошкодження портів і відсутність там електропостачання. Сіль в основному імпортують суднами. 💯 ДЯКУЮ всім комунальним працівникам та енергетикам, які працюють кожен за двох — так само в холоді та темряві. Нам як ніколи потрібно підтримувати один одного. Зараз усім дуже важко.Facebook / Instagram
👁 1,530 26-01-28 16:28
Провів виїзну робочу нараду з керівництвом АТ «Чернівціобленерго» за участю представників Держенергонагляду, Чернівецької ОВА та міського голови Чернівців.☝🏼Особливу увагу звернули на те, щоб графіки відключення електроенергії відповідали реальному режиму життя людей.За результатами зустрічі узгодили, що «Чернівціобленерго» у найкоротші терміни опрацює відповідні рішення.Очікую від наших енергетиків конкретні пропозиції.Під час наради йшлося й про питання енергетичної безпеки області, зокрема:▪️ можливі сценарії роботи енергосистеми у разі повного блекауту в області;▪️ чіткий покроковий план дій «Чернівціобленерго» у взаємодії з ОВА та екстреними службами для максимально швидкого реагування і відновлення електропостачання;▪️ посилення захисту об’єктів енергетичної інфраструктури регіону, у тому числі із залученням засобів протиповітряної оборони;▪️ можливість встановлення додаткових когенераційних установок для підвищення регіональної енергетичної стійкості.✔️Більше інформації — за посиланням.
👁 7,400 26-01-27 11:26
Постійно шукаємо можливості продовжувати та збільшувати допомогу нашим Захисникам та їхнім родинам. Саме тому на виконавчому комітеті ухвалили важливі рішення, які стосуються їхньої фінансової підтримки.Зокрема:• відтепер дружини/чоловіки та батьки полонених і зниклих безвісти за особливих обставин отримають допомогу від міста — 5000 грн раз на рік. На додачу до передбаченого державою: права на частину грошового утримання, пільг на комунальні послуги та пенсії по втраті годувальника.• підвищили допомогу на санаторно-курортне лікування Захисників і для родин загиблих, полонених та зниклих безвісти. Передбачили — до 20 тисяч гривень на рік. Для тих, хто супроводжує людину з інвалідністю І групи внаслідок війни — до 10 тисяч.• продовжуємо надавати одноразову допомогу дітям із сімей полонених, зниклих безвісти, загиблих: волонтерів, учасників АТО/ООС та Захисників України — 4000 грн;• продовжили грошову допомогу (на додачу до державної пільги від Пенсійного фонду, що покриває 75% вартості комунальних послуг) для часткового покриття витрат на житлово-комунальні послуги учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям-добровольцям — 5000 грн раз на рік.✔️Передбачили підвищення зарплати працівникам комунальних установ, надавачів соціальних послуг.✔️Важливий автобусний маршрут №13 зробили пільговим — для доступності проїзду всіх категорій мешканців.Facebook / Instagram
👁 18,900 24-07-25 15:29
🇺🇦Свобода України тримається на плечах наших військових. Сьогодні на сесії міської ради 10,1 млн грн спрямували на підтримку сил оборони.🏘️Ми маємо власну багату і неповторну культуру та видатних українців, якими пишаємось. Перейменували вулиці, назви яких несли в собі радянську історію. З новими назвами можете ознайомитись 👉🏻тут.👧🏻Наші діти мають навчатися в належних умовах. На підготовку закладів освіти до нового навчального року виділили 6,5 млн грн, а на облаштування спортивних майданчиків на території закладів середньої освіти-1,9 млн грн. 🕊️Пам'ятаємо та шануємо героїв, які віддали життя за Україну! На придбання пам’ятників загиблим військовослужбовцям виділили 1,8 млн грн.🔋Для покращення енергетичної стабільності міста надали дозвіл на розміщення когенераційних установок на обʼєктах критичної інфраструктури.💰Прозорі аукціони на користь громади. Підтримали рішення про приватизацію обʼєкту колишнього тролейбусного депо.Дякую депутатському корпусу за підтримку важливих рішень для нашої громади