#Юстас_Алексу 😎У місцевих чиновників є така прикмета: «якщо вчасно лягти у лікарню, дивним чином можна уникнути чимало зайвих неприємностей»Як от, до прикладу, перевірку Держаудитслужби, від якої, як повідомляють агенти ШТІРЛІЦА, кілька тижнів тому й саме у такий спосіб «закосив» директор Департаменту інфраструктури та благоустрою РМР Руслан Гудима (на фото).Поки ревізори вивертали навиворіт (а десь і досі продовжують це робити) фінансову документацію у цілому ряді комунальних закладів міста, серед яких і центральна міська, і дитяча лікарні, Гудима вирішив лягти на операцію. В туж міську лікарню. Ну принаймні так всім говорив. Хоча вже тоді знав, що в його Департаменті в цей час була запланована Держаудитслужбою перевірка дотримання фінансового законодавства та цільового використання комунальних коштів і майна.Коли ж головний комунальник міста повернувся з лікарні, у тому ж списку, в графі навпроти Департаменту інфраструктури та благоустрою вже красувався напис: «перевірку скасовано». Хоча саме там, зважаючи на надто бурхливу діяльність «рівнеразових» у місті, переконані, можна було б нарити бааааагато цікавого. За відповідного бажання, звичайно.Ну хіба ж це не диво?——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Думки_вголос 💬Тут, вчора, Спеціалізована антикорупційна прокуратура бравурно прозвітувала про свою чергову судову претензію на стягнення необґрунтованих активівЦього разу у колишнього в.о. керівника Рівненської митниці Віталія Собчука. Серед тих активів і будинок в престижному районі Рівного, і земельна ділянка під ним, і половина будинку відпочинку на березі Хрінницького водосховища, і квартира у Рівному, і автомобіль марки «Volkswagen Toureg». Загальна вартість усього цього добра майже 9 мільйонів гривень. Словом усе, що нажив важкою працею чесний та непідкупний митник, який виконував обов’язки керівника Рівненської митниці з листопада 2023 року до початку 2024 року, а далі перейшов працювати керівником митного поста «Рівне». І, знаєте, можна було б щиро порадіти за результати роботи наших антикорупційних органів, якби це був один з кількох випадків. Тоді можна було б сказати, що боротьба із корупцією в країні дійсно дає свої результати. От тільки «собчуків» таких із необґрунтованими доходами через серед керівників у різних державних установах. І за кожним із них стоїть той, хто конкретного «собчука» лобіював/погоджував на певну посаду. Як от у даному випадку — ЗЕ-нардеп Олександр Ковальчук, який з серпня 2019 року обіймає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики і відтоді жодне призначення на місцевій митниці не обходиться без нього. То, можливо, саме з таких антикорупційним органам варто було б починати? Переконані там, якщо глибше поритися, можна багато цікавого знайти. Тож не «за дякую» вони лобіюють цих «собчуків» на керівні посади.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Думки_вголос 💬А хочете прикол? «Білосердечний» Микола Кучерук, якого лише тиждень тому звільнили із посади першого заступника голови РОР, може знову повернутися до виконання вже звичних йому повноваженьВи запитаєте – як? А все дуже просто…через повторне голосування. Давайте трохи детальніше про це.🔳 Підставою для звільнення Кучерука стала довідка НАЗК про те, що депутат облради не пройшов спецперевірку. 🔳 Причиною, через яку він не пройшов цю спецперевірку, стали розбіжності в його декларації за 2022 рік на загальну суму майже 9 млн. грн. Далі був суд першої інстанції, який Кучерук виграв, оскаржуючи цю довідку НАЗК, а за ним і апеляція, яка зайняла сторону Нацагенства. Після чого, 9 червня, Рівненська обласна рада дотрималася вимог чинного законодавства і звільнила Кучерука із займаної посади. В цій частині історії — крапка.🔳 Далі ж, гіпотетично, голова Рівненської обласної ради, бо це його прерогатива, може (якщо буде таке бачення) знову подати на затвердження депутатам кандидатуру Миколи Кучерука в якості свого першого заступника. Якщо голосування буде результативним, то він спокійно зможе продовжити виконувати свої попередні обовʼязки. І ніякого порушення в цьому не буде. ✔️По-перше, довідка НАЗК не є рішенням суду. Відтак не може містити заборони обіймати певні посади тим, хто не пройшов спецперевірку. ✔️По-друге, спецперевірка, через яку звільнили Кучерука, стосувалася його декларації за 2022 рік. В новій же декларації за 2025 рік, навчений попереднім гірким досвідом, він розписав усе так, щоб вже «не докопалися». Тож за потреби нову спецперевірку пройде без зайвих труднощів.UPD: Це, звичайно, якщо до того часу Кучерук і Ко не програють суд щодо виключення з партії, розпуску обласної фракції «Батьківщина» та відкликання з депутатів.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#За_наші_гроші 🧻Не хило, так живуть чиновники сервісних центрів, еге ж?Візьмемо, до прикладу, заступника начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Рівненській, Волинській та Житомирській областях Павла Ковальчука. Чувак, який має сумарну річну заробітну платню 777,26 тис. гривень, дохід від продажу рухомого майна 850 тис. гривень і ніде офіційно непрацюючу дружину, примудрився задекларувати крипти на загальну вартість майже 7,9 млн. грн.Окрім того, декларант зазначив кілька обʼєктів нерухомості у Волинській області: 🔹 будинок площею 178,8 м2 у с. Липини (2019) - власність дружини;🔹будинок площею 118,1 м2 у Луцьку (1998) - у спільній частковій власності з родичами;🔹кілька ділянок у Липинах, Струмівці, Жабці та Любомлі;🔹нежитлові приміщення у Луцьку та Любомлі (2020–2021).🔹гараж у селищі Іваничі. Ну і куди ж без елітного автопарку, який родини Ковальчука складається з трьох елітних автомобілів:🔹Audi Q7 (2018) — власність дружини (вартість - 1,2 млн грн);🔹Hyundai Ioniq 5 (2022) — власність декларанта (вартість - 875,7 тис. грн);🔹Audi Q8 (2022) — власність дружини (вартість - понад 1,11 млн грн).Паша, то звідки гроші на це все у простого державного службовця?Тож не від організації злочинної схеми складання практичних іспитів з водіння та видачі водійських посвідчень «за $300», як вважають правоохоронці. Принаймні ті, які ще в січні цього року провели обшуки вдома й за місцем роботи Ковальчука і керівника ТСЦ у селі Струмівка Володимира Шевчука. Бо, за логікою, якби було інакше, то вже дотепер, майже півроку по тому, була хоча б комусь вручена підозра чи когось (до прикладу Ковальчука) відсторонили б від займаної посади. Але ж ніт! Тому виходить, що чувак все нажив чесною і важкою працею на благо держави. Чи ні?——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Юстас_Алексу 😎Памʼятаєте, кілька тижнів тому ми інсайдили, що звільнення заступника голови Рівненської облдержадміністрації з питань євроінтеграції та гуманітарної сфери Ігоря Павленка — це лише перше дзвено у ланцюжку кадрових ротацій в області та районах? Так от, ловіть трохи більше інсайдерської інформації Як повідомляють агенти ШТІРЛІЦА, вже найближчим часом кадрові ротації торкнуться одразу кількох районних військових адміністрацій. До того ж, на найвищому керівному рівні. Мова про Дубенську та Сарненську РВА. З наших джерел стало відомо, що новим керівником Дубенської РВА може стати (принаймні його кандидатура наразі виглядає найбільш імовірною) Тарас Чигринюк, який з квітня 2021 року працює там на посаді заступника. Нинішній же очільник Дубенської РВА Всеволод Пекарський, який очолює її з лютого 2021 року, наразі визначається між кількома варіантами, один з яких — робота держслужбовцем, але не в Дубенському районі.У Сарнах найближчим часом теж зустрічатимуть нову очільницю РВА. Ну, як нову, в тамтешній райдержадміністрації вона добре відома, адже обіймала посаду першого заступника голови РДА з січня 2020 до кінця 2021. Тоді очолила новостворену Вараську РДА. Після початку повномасштабного вторгнення Мариніна стала керівницею Вараської районної військової адміністрації, а пізніше (після створення) очолила Вараську міську військову адміністрацію.До слова, це ще не всі кадрові зміни, про які ви зможете спочатку прочитати у нас на каналі в якості інсайдів, а згодом і побачити їх підтвердження в офіційних ЗМІ.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Думки_вголос 💬«Розпущений» у фракційному розумінні цього слова, потенційно «відкликаний» як депутат, а віднедавна ще й звільнений з посади першого заступника голови Рівненської обласної ради «білосердечний» Микола Кучерук таки пішов у ва-банк Депутат облради подав до суду на рішення партії про розпуск фракції «Батьківщина», яке він вважає протиправним. І просив Рівненський окружний адміністративний суд вжити заходів щодо забезпечення позову шляхом заборони ВО "Батьківщина" вчиняти будь-які дії щодо розпуску фракції в облраді та початку процедури відкликання депутатів за народною ініціативою. Суддя Сергій Борискін звичайно вислухав заявника, співчутливо похитав головою і відмовив у задоволенні його заяви. Бо, на думку Феміди доказів, які навів Кучерук, не достатньо для забезпечення позову у такий спосіб.Отже, рахунок у суді поки 1:0 не на користь Кучерука. Проте, це ще тільки перша половина першого тайму і все може змінитися. Головне, щоб до кінця цієї політичної гри бодай хтось із вболівальників залишився на трибунах.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Думки_вголос 💬Поки на офіційні сторінці Млинівської селищної ради у Facebook збирають по «копійках» з жителів громади на пікап для ЗСУ, їхній селищний голова намутив собі майна майже на кілька мільйонів грнВчора, 9 червня, Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення суду першої інстанції щодо необґрунтованості майна, яким користується голова Млинівської селищної ради Дмитро Левицький на загальну суму майже 5,8 мільйонів гривень.А це означає, що житловий будинок площею 230 кв. м та земельну ділянку площею 831 кв. м розташовані в Рівному (орієнтовна вартість майже 4,2 млн грн), які наприкінці 2019 року придбала теща посадовця, будуть стягнуті в дохід держави. Туди ж спрямують і гроші від реалізації земельної ділянки площею 0,25 га, катеру вартістю майже мільйон гривень та спеціального вантажного автомобіля, який в сімʼї посадовця зʼявився три роки тому.І ніби живемо в одній країні, яка вже пʼятий рік знаходиться у стані повномасштабної війни, а дехто наче у якомусь власному задзеркаллі. Як там кажуть: кому війна, а кому рідна мати?——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Думки_вголос 💬Мда, весело дівчата танцюють…А знаєте, це ще треба вміти так пропрацювати з 9 вересня 2022 р. першим заступником голови Рівненської обласної ради, щоб майже через чотири роки НАЗК «розчехлилося», що Микола Кучерук не може обіймати таку посаду, бо не пройшов спецперевірку (фактично корупційне порушення), а тому від сьогодні його його звільнили. Ну хіба не респект, чуваку?!Переконані, керівництво обласної «Батьківщини», яке неодноразово намагалося його збити з посади, просто в екстазі від такого «подарунку» Кучерука.І попри те, що бажаючих зайняти від сьогодні вакантне місце Кучерука є достатньо, як повідомляють агенти ШТІРЛІЦА, в облраді не поспішають шукати заміну Миколі Герасимовичу і воліють, аби його посада якомога довше залишалася вакантною, ніж створювати зайвий рух навколо неї. Водночас, не виключено, що ще все може перегратися. Торги однозначно будуть і будуть звучати різні кандидатури. Навіть ті, які ми називали раніше — Микола Драганчук від «Батьківщини» та Ігор Ясенюк від «За Майбутнє». Хоча, не виключено, що в процесі тих торгів зʼявляться і нові персоналії. Як приклад, з числа депутатів облради, нинішніх заступників голови РОР чи навіть чиновників ОДА. Словом, поживемо — побачимо.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Офіційно ☝️Коваль більше не депутат РМР. Міська рада більшістю голосів підтримала його заяву про складання повноважень міського обранця. За це проголосували 28 депутатів Правда перед цим традиційно знайшлися ті, хто не упустив нагоду попіаритися на прізвищі ексначальника Рівненської ОВА. Депутат Володимир Валявка заявив, що «Свобода» не голосуватиме за це питання, бо хоче спочатку заслухати його звіт Коваля. Депутат від «ЄС» Павло Алексєвіч зажадав почути інформацію про кількість комісій та сесій, які Коваль, як депутат Рівнеради, відвідав у цій каденції. А депутат від «Голосу» Микола Бляшин взагалі заявив, що голосування без присутності депутата (перед початком сесії головуючий заявив, що він у відрядженні), який виявив бажання скласти свої повноваження, може стати небезпечним прецедентом. Адже згодом він може заявити, що заява/підпис під заявою не його.Врешті, депутати перейшли до голосування і з другої спроби (перший раз оголосили недовіру голосуванню) задовольнили заяву Коваля.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ
#Юстас_Алексу 😎Ну, якщо воно від початку не їде, то може варто просто злізти?Сьогодні зранку вже колишня заступниця Голови Національної соціальної сервісної служби України рівнянка Юлія Шигорева накатала у себе в Facebook щемливий допис про «цінний столичний досвід», про «можливість побачити масштаби соціальних змін під іншим кутом» і про «прийняте нею рішення піти з посади». Тієї, на яку її призначили лише півтора місяці тому.Ми, звичайно, маємо великі сумніви, що за такий короткий проміжок часу їй вдалося набути там якогось реального професійного досвіду і щось там побачити в масштабі під іншим кутом, проте сказати, що взагалі іі цей похід до столиці нічого не навчив було б не правильним.Злі язики поговорюють, що призначення Шигоревої в столиці від самого початку «не їхало». Ну не бачив її в ролі своєї заступниці т.в.о. Голови Національної соціальної сервісної служби України Ігор Ільченко і баста. Проте столичного чиновника, хоч і не надовго, але «нагнули». Кажуть, доклалися до цього ЗЕ-нардепи Марина Бардіна та Олександр Ковальчук (від Рівненщини). Останній, до слова, позиціонує себе, як ментор (досвідчений наставник) ЗЕ-жінок, до яких належить і Шигорева. Як повідомляють агенти ШТІРЛІЦА, Ковальчук через Шигореву вже пересварився з ким, тільки міг. Бігав навіть по її питанню до Міністра соціальної політики, сім'ї та єдності України Дениса Улютіна… не допомогло. Фінал цієї історії ми вже знаємо — 30 травня зʼявилося чергове розпорядження Кабміну про звільнення Юлії Шигоревої зі столичної посади.Що далі? Після звільнення Шигорева почала постити в соцмережах щось на кшталт того, що зазвичай пишуть перший час після розлучення жінки, аби привернути увагу свого колишнього: а-ля, нарешті зʼявився час на себе, на сімʼю і т.д. Проте, це лише картинка для загалу. З наших джерел стало відомо, що вона не полишає надії повернутися на свою попередню посаду - начальниці ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області, звідки пішла в Київ. От тільки є кілька «але»…По-перше, після уходу Шигоревої в Київ керувати ГУ Національної сервісної служби в Рівненській області стала Інна Бойко, яка поки всіх влаштовує. Ну і по-друге, «пригрівати» в області людину — протеже Ковальчука, який через власні інтереси та амбіції вже багатьом тут позаливав «сала за комір», якось теж не дуже поспішають. Хоча, все тече - все змінюється. А особливо в місцевій політиці.——————————————————✅ Підписатися на ШТІРЛІЦ⚠️ Поділитися інсайдом👩💻 Рекламуватися на ШТІРЛІЦ