Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Рівне ⚡️Новини
Añadido 06 dic. 2025

Рівне ⚡️Новини

@rivne_insider
Número de suscriptores: 23 229
Fotos: 13,100
Videos: 5,760
Enlaces: 19,800
Descripción:
Важливі новини Рівного та України. Коротко та інформативно про головне. Про найголовніше — із поясненнями. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Найбільша сітка каналів у телеграмі на 5🍋 підписників. Зробимо найкращу рекламу вашому продукту
Fuente

Рівне ⚡️Новини | Чому майбутнє кафе створить небезпеку для руху транспорту на Київській...

Logotipo de la comunidad de telegram - Рівне ⚡️Новини Рівне ⚡️Новини @rivne_insider
4 300 Vistas/Alcance 2026-01-18 18:20 Mensaje №23071
Чому майбутнє кафе створить небезпеку для руху транспорту на КиївськійПідприємець Віталій Павлов отримав право оренди земельної ділянки на вулиці Київській. Такий аукціон проводила міська рада Рівного. Поблизу обласної лікарні він має намір побудувати кафе. Однак при погодженні необхідних для початку будівництва документів підприємець отримав застереження поліції — зробити нормальний під’їзд до закладу з вулиці Київської буде проблематично.Андрій Шевчук, начальник відділу планування й урбаністики міського управління містобудування та архітектури:— Стосовно будівництва кафе, то чинна містобудівна документація передбачає таку можливість. Особисто для мене немає дивного, що там збудують заклад громадського харчування. Адже інтерес бізнесу до магістральної вулиці Київської зумовлений її важливим значенням — це один із в’їздів до міста з високою інтенсивністю руху та концентрацією інших важливих громадських об’єктів. Але необхідно буде облаштувати безпечний під’їзд до цієї ділянки, який не погіршить умови користування суміжними територіями.Сергій Коханюк, начальник відділу безпеки дорожнього руху УПП Рівненщини:— Варто не забувати, що поруч знаходиться також АЗС, де є смуга накопичення. Якщо там ще побудувати кафе, то збільшиться інтенсивність руху автомобілів, а це вплине на безпеку дорожнього руху. Адже відвідувачі приїздитимуть до кафе на власних автомобілях, бо поруч немає зупинки громадського транспорту. Крім того, влаштувати виїзд з цієї ділянки неможливо, відповідно до тих пропозицій, які пропонував забудовник. Поруч з тією територією уже є небезпечний виїзд на вулицю Київську — з обласної лікарні. Там стається багато дорожньо-транспортних пригод. Якщо ще й кафе побудують, то потрібно буде думати над новою організацією дорожнього руху.