👁 382
23-03-13 09:05
Відсутність дитини у школі: що необхідно знати?▪️До відсутності дитини у школі в Чехії ставляться серйозно. Існує контроль відвідуваності — відповідно до нього батьки завжди обґрунтовують відсутність дитини у школі.▫️Якщо ваша дитина з будь-якої причини запізнилася на навчання, необхідно написати пояснювальну записку в щоденнику та вказати причину (omluvenka), де буде стояти підпис батьків або печатка лікаря (телефонний дзвінок, sms-повідомлення або пояснення електронною поштою недостатньо). Кожна школа встановлює власні правила у шкільному регламенті — пояснювальні записки можуть бути в щоденнику (žákovská kniha) або в листі (omluvný list).▫️Якщо ваша дитина захворіла, ви повинні негайно (максимум протягом 48 годин) повідомити школу (по телефону, електронною поштою або особисто). Деякі з шкіл пропонують на своєму сайті пояснювальні записки в електронній формі, за допомогою яких можна повідомити про відсутність дитини.▫️Якщо вам потрібно звільнити дитину від навчання на декілька годин або на 1-2 дні, в більшості випадків достатньо звернутися у письмовій формі до класного керівника. Після повернення дитини до школи необхідно надати пояснювальну записку про її відсутність відповідно до шкільного розпорядку.▫️Якщо вам необхідно звільнити дитину від навчання на термін більше 2 днів, ви повинні письмово звернутися до директора школи. Але треба пам’ятати, що директор школи, як правило, може звільнити учня на довший час лише один раз на рік. Після повернення дитини до школи необхідно надати пояснювальну записку про її відсутність відповідно до шкільного розпорядку.Детальніше за посиланням: https://ukrajina.npi.cz/blog/ceske-skolstvi-v-kostce-informace-pro-ukrajinske-rodice⚡️ для Українців в Чехії 🇺🇦🇨🇿