Fuente
QA Navigator Leadership 🎓 | Моя Японія в житті" 🌸Попередній рік був для мене поштовхом переосмисле...
393 Vistas/Alcance
2026-02-04 16:31
Mensaje №1375
"Моя Японія в житті" 🌸Попередній рік був для мене поштовхом переосмислення і цей час продовжується зараз. Коли проводила тренінги з того ж тайм-менеджменту, я розуміла: класичний тайм-менеджмент у стилі «пробий стіну головою» не працює. Я не можу жерти тих жаб вранці і думала, що це залежить від біоритмів і моєї любові зранку поспати. Але я знайшла в японській філософії багато різного цікавого, що зяла собі в роботу.Ось декілька принципів, які я використовую(якісь давно, якісь тільки вчусь):🎴Yaruki (Ярукі). Я більше не непритомнію від одного погляду зранку на важкі задачи. Я починаю з мікро-завдання, щоб запустити в мозок дофамін і отримавши його - маю наснагу вже в процесі добити складні речі.🎴Wabi-Sabi (Вабі-Сабі). Ліки від мого комплексу відмінниці. Вчуся бачити красу в недосконалих вимогах, якості відео, в коді, неідеальних постах і , що важливо, в рефлексії на своїх помилках.🎴Ikigai (Ікігай). Коли накочує синдром самозванця, я фокусуюсь на своєму навчанні /платформі— те, що я люблю, що вмію і що приносить користь вам. Це тримає мене на плаву.🎴Shinrin-yoku (Шінрін-йоку). Моє рятування від панічних атак. Коли Teams «червоніє» від повідомлень, я просто йду «гуляти» до річки, в парк - без телефону. Ці 15 хвилин інколи дають найкращий ребут системи. І хоча це мені ще вдається дуже рідко, бо тривожник в мені хоче відповісти всім і одразу бо люди там чекають, - я стараюсь. 🎴Mono no aware (Моно но аваре). Прийняття плинності. Баги фіксяться, релізи минають, конфлікти закінчуються, стрес хвилеподібна річ. Я наразі вчуся відчувати момент, не зациклюючись на тривозі про майбутнє. 🎴Ichigo Ichie (Ічіго Ічіе). Кожна зустріч — унікальна. Навіть якщо мені страшно спілкуватися /десь виступити офлайн через соціофобію, я нагадую собі: цей момент більше не повториться. Це допомагає бути «тут і зараз» і погоджуватись не тільки на онлайн конференції.🎴Shoshin (Шошін). Розум новачка. Я дозволяю собі чогось не знати (наприклад, автоматизації ) і бути в цьому щирою. Це знімає тягар «я ж лід, я мушу все знати». І намагаюсь будь-яке навчання стартувати "без вагону досвіду", це допомагає більш відкрито дивитись на різні речі. І хоча мені ще далеко не все вдається, бо багато менеджерів і інших які звикли пушити і мікроменеджментити всіх і вся якщо за хвилину все не готово, або дзвонити, як тільки ти прочитав повідомлення і не відповів за 5 хвилин, хоча воно не термінове - як там - батя, я стараюсь. Взагалі я давно усвідомила, що можна бути ефективним лідером і при цьому залишатися чутливою, бережною до себе людиною. Головне — знайти свій шлях. ✨ Чи відгукується вам щось з цього ?#мотивація #time_management