Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - QA Navigator Leadership 🎓
Añadido 06 ene. 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Número de suscriptores: 1 241
Fotos: 564
Videos: 83
Enlaces: 387
Descripción:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Fuente

QA Navigator Leadership 🎓 | ​Зранку прочитала книжку Айн Ренд " Чеснота егоїзму"Книжка мене зачепи...

Logotipo de la comunidad de telegram - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
371 Vistas/Alcance 2025-08-03 10:54 Mensaje №1125
​Зранку прочитала книжку Айн Ренд " Чеснота егоїзму"Книжка мене зачепила назвою, бо я погоджуюсь з тим , що егоїзм це не негативний термін. Ну при прочитанні вже погодилась ще з багато чим стосовно сірої маси і альтруїзму , та ін. теж. Але є те ,що мені точно не відгукується. Наприклад, ставлення або бачення причини, нібито чому стають гомосексуальними. Мені було доволі цікаво подивитися на сттаті 60 років, як в баченні соціалізму, який мене теж бісить - і тут є відгуки з нею, але не 100%. Прикольно було побачити що те, що відбувалось в політиці /соціумі/ расизмі / прогресі тоді - все це ми проходимо по колу й зараз. Тоді це було впровадження автоматизації - зараз ші, тоді це був расистьсикй " рух чорних",- зараз це "блек метер". Що типово - гасла та заклики і всі перекоси, які були тоді - 1в1 ті самі, що є зараз.Ну і я доречі була неосвідчена в цій темі, я думала, що цей рух і тенденція з'явились вперше. Та й в цілому, дивно читати так, наче це про сьогодення, а насправді змінилось вже 3 покоління з тих пір...Все це і трошки депресує мене. Тут додалось, що людство не рухається вперед, а ми бігаємо по колу.Те, що я спочатку згенерувала в своїй голові про коло навколо айті , і було більше як метафора та гумор, починає закріплюватись в ідею, що це насправді так і є в усьому. Це теж якось не надихає мене особисто.Я думала також, що в книжці буде побільше про егоїзм, і хоча там достатньо всього, мені не стало різнлюічного погляду, як мінімум на цінності людей та їх визначення.Для прикладу дам 2 скріна.На 1   цитата і рядок 63 року  , якщо я не скажу що це 63- ви ж теж подумаєте що це відбувалось  зараз?на 2 такі думки щодо автоматизації  процесів, як вам?   Вони тут подані в межах того, що люди не хочуть думати , постійно розвиватись,  і мають право на стагнацію (по його висновкам не мають, бо тоді швидше старішають  /тупіють  і тормозять  при цьому інших).#книжки