Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Añadido 14 jul. 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Número de suscriptores: 11 266
Fotos: 10,100
Videos: 1,380
Enlaces: 1,630
Descripción:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Número de suscriptores

11 266
Promedio/Día:: -11
Promedio/Tiempo:: +20
Promedio/Mes:: -75

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 758
Promedio/Día:: 1,590
Promedio/Tiempo:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 6
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Хочу сьогодні особливо подякувати всім нашим воїнам, які завдають Росії дійсно значимих втрат. Втрат на фронті. Втрат у прикордонні. Втрат на власній території Росії завдяки нашим далекобійним ударам. Найбільш ефективні санкції – санкції, які діють найшвидше, – це вогонь на російських нафтових заводах, на їхніх терміналах, нафтобазах. Суттєво обмежили російську нафтову галузь – і це суттєво обмежує війну. Російська війна – це фактично функція нафти, функція газу, усіх інших російських енергоресурсів. Дякую спецпризначенцям Служби безпеки України, які днями дуже якісно відпрацювали по Приморську. Найбільший нафтовий термінал Росії на Балтійському морі. Є суттєві пошкодження, все перевірено. І це відчутно для ворога. Наші спецпризначенці тримають у полі зору також порт Усть-Луга та всі інші російські точки виходу на світовий ринок. Зараз безпілотники Служби безпеки України здатні діяти на відстані більше тисячі кілометрів. Працюють також Сили спеціальних операцій, Сили безпілотних систем, Служба зовнішньої розвідки, ГУР. Дякую всім за влучність!
Сьогодні Румунія піднімала бойову авіацію через російський дрон у її повітряному просторі. За даними на цей час, дрон заглибився на територію Румунії на відстань близько 10 кілометрів та оперував у повітряному просторі країни НАТО близько 50 хвилин. Також сьогодні Польща задіяла військову відповідь на загрозу ударних безпілотників Росії. Фактично весь день російські дрони в різних регіонах України. Були й у північних областях, фактично вздовж кордону з Білоруссю. За попередньою інформацією, було використання й повітряного простору Білорусі для заходу в повітряний простір України в напрямку Волині. Російські військові точно розуміють, куди направлені їхні дрони, скільки часу вони здатні провести в повітрі. Маршрути завжди прораховані. Це не може бути випадковістю, помилкою чи самодіяльністю якихось командирів нижчого рівня. Це очевидне розширення війни Росією, і саме так вони роблять. Спочатку маленькі кроки, а в підсумку великі втрати. Саме тому треба діяти завжди превентивно, виходячи з принципу, що не буває малозначимих воєнних загроз від тих, хто звик знищувати незалежність та життя інших. Росія звикла й повинна відчути наслідки. Санкції проти Росії потрібні. Тарифи проти російської торгівлі потрібні. Спільний захист потрібен, і Україна запропонувала партнерам створити саме таку систему захисту. Не чекайте десятків «шахедів» і балістику, щоб нарешті ухвалити рішення.
Жахливий сьогодні був удар росіян по селищу Ярова на Донеччині – удар керованої авіабомби. Росіяни точно знали, куди б’ють, точно бачили, що б’ють по цивільних. Це були звичайні люди, які отримували пенсії. Станом на зараз відомо: 24 людини загинули, мої співчуття. Поранені ще 19. Усім надається необхідна допомога. Це тільки один удар із багатьох, якими росіяни щодня б’ють по українцях – по нашим людям, по нашій державі. Росіяни продовжують вбивати, і жахливо, що немає достатньо сильної реакції глобальних суб’єктів. Саме це Путін сприймає як дозвіл воювати далі – якщо немає сильного тиску, якщо немає достатньо сильних дій у відповідь. Російська економіка, російська держава мають відчувати біль щоразу, коли вбивають, щоразу, коли завдають таких ударів.Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну. І час важливий. Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію. Відкладені ефекти на економіку не працюють – росіяни постійно це доводять новими ударами.
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
Проінспектували будинок №16 по вулиці Сталеварів, в якому вже живуть люди, разом з очільником ЗОВА Іваном Федоровим. 6 жовтня 2022 року памʼятає кожен запоріжець. Тоді росіяни завдали нищивного удару по будинках центру міста. Частково зруйновано було декілька багатоповерхівок, серед яких і цей. Загинули люди…Ми обрали шлях відбудови — не зносити, а відновити. Бо за кожною стіною — спогади, родини, історії.Виконано великий обсяг робіт: ◾️ демонтаж аварійних конструкцій; ◾️ укріплення будівлі;◾️ ремонт покрівлі та фасаду;◾️ відновлення внутрішніх мережі;◾️ заміна вікон та дверей;Найбільше постраждав третій підʼїд. Всі 12 квартир було відновлено. Облаштували бомбосховище, врахували всі вимоги безбарʼєрного середовища: встановлено підйомник, у сховищі передбачені пандуси.Будинок вже визнаний придатним для заселення. Дев’ять родин отримали ключі від нових осель, ще троє власників зараз за межами міста. Загалом у будинку 16 квартир: ті, що не були повністю зруйновані, теж включені в програму ремонту.Доручили спеціалістам Департаменту житлово-комунального господарства виконати контрольний обхід кожної квартири та зафіксувати моменти, які варто доробити. Також кронуємо дерева, які заважають та становлять небезпеку. …Попри фронтову реальність, ми відбудовуємо. Люди живуть сьогодні, а не завтра. Кожна відновлена стіна — це збереження нашого міста. Бо якщо залишити самі руїни — воно спорожніє. Тому ми тримаємо баланс. Між боротьбою та відновленням для тих, хто тут і зараз.Telegram | Facebook | Instagram | TikTok
Увесь день на кількох локаціях у Києві тривали рятувальні роботи – розбирали завали після російського удару. Це був один із найбільших ударів. Було майже 600 дронів, 31 ракета, у тому числі балістичні. Станом на цей час відомо про 19 загиблих у Києві, із них чотири дитини. Мої співчуття всім рідним та близьким. Цей удар чітко демонструє, що російські цілі дійсно не змінилися. Вони хочуть воювати, б’ють не тільки по наших людях, не тільки по наших містах, громадах. Росія зараз завдає ударів по всім у світі, хто прагне миру. Це удар по Україні. Це удар по Європі. Також це удар Росії по Президенту Трампу, по інших глобальних суб’єктах. У Вашингтоні ми чули, що Путін начебто готовий до закінчення війни – до зустрічі на рівні лідерів та вирішення ключових питань. Але він обирає балістику замість будь-яких реальних кроків до миру. Він убиває дітей, щоб не говорити про те, коли і як буде мир. Проблема в тому, що він не боїться ось так бити по тим лідерам, яким він щось обіцяє. Потрібна чітка відповідь світу на це зло. Немає дедлайнів, які б Путін не зірвав. Немає таких дипломатичних можливостей, які не були б зіпсовані через Росію. Потрібні сильні кроки. Дякую всім, хто це розуміє. Потрібні санкції. Потрібні тарифи на тих, хто спонсорує цю війну.
Відвідала шелтер «Українська калина», де сьогодні мешкає майже 150 внутрішньо переміщених осіб. Для нас немає різниці, звідки людина: Пологи, Бахмут, Краматорськ… У Запоріжжі всі запоріжці. І проблеми цих людей — це наші проблеми. На базі шелтеру працює три прихистки. У роботі знаходиться і четвертий, інклюзивний. Відкриття залановане на жовтень.Під час візиту мешканці поскаржилися: у найближчому закладі освіти під час тривоги їх пускають лише в невелике приміщення при вході, а не в усе відремонтоване укриття. Разом вирушили до школи, щоб перевірити ситуацію.Пояснила і жителям, і працівникам закладу: це теж частина укриття, яка відповідає вимогам безпеки. Увесь відремонтований простір доступний лише поза навчальним процесом. Але коли в школі тривають уроки, мешканці можуть перебувати тільки у цьому приміщенні, щоб не заважати освітньому процесу.З 1 вересня такий порядок діятиме постійно. Це баланс між безпекою мешканців і роботою школи. Правила стосуються всіх шкільних укриттів у Запоріжжі. У будь-якому випадку люди матимуть доступ до захищеного приміщення — навіть невелике укриття забезпечує необхідний рівень безпеки під час тривоги.Telegram | Facebook | Instagram | TikTok
Продовжуємо активну нашу переговорну роботу з партнерами, щоб була спільна позиція заради надійного миру для України – дійсно реального миру. І якщо всі однаково будуть сприймати можливості та загрози, тоді вдасться досягти саме сталого миру. Вже багато підтримки, і це підтримка в нових умовах, коли озвучений дедлайн для Росії для припинення вогню. Бачимо, що росіяни на це не зважають – принаймні поки що не зважають. Сьогодні знову вбивства, російські обстріли. Більше сотні ударних дронів було в ніч на цей день проти України, ще протягом дня удари авіабомб, інтенсивні штурми на фронті, знову повітряні тривоги в наших містах, громадах. Наведу тільки один із російських злочинів війни на сьогодні. У Херсоні абсолютно свідомо скидом із російського дрону був поранений 13-річний хлопець. Йому надається допомога. Тобто триває російське полювання на цивільних у Херсоні. Це свідоме знищення життя. Наказів зупинитись російській армії не давали. Говоримо з партнерами заради реальних кроків. Більше десятка розмов було з лідерами та главами урядів.Я хочу подякувати сьогодні всім у світі, хто нам допомагає – допомагає завершенню війни.
Верховна Рада відтермінувала обов’язковий термін розробки комплексних Планів просторового розвитку громад з 2025 року на 2028 рік.Учора Президент України Володимир Зеленський підписав закон №9549 щодо використання земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури. Він також передбачає відтермінування обов’язкового впровадження Планів просторового розвитку до 1 січня 2028 року.На сьогодні комплексні плани мають лише декілька громад з майже півтора тисяч. Чому такий результат? Причини відомі: війна, руйнування, нестача компетентних фахівців, брак ресурсів. У таких умовах формальна вимога завершити плани до кінця 2025 року виглядала нереалістичною. Тому вважаю прийняте депутатами рішення правильним і зваженим. Вдячна Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відігравав значну роль у цьому питанні, і на засіданнях якого понад тисяча громад публічно підтримали відтермінування. Вдячна і Президенту України за те, що закон вступив у силу. Відтермінування дає громадам підготуватися якісно та планомірно:◾️ залучити фахівців;◾️ доопрацювати матеріали;◾️ інтегрувати оновлені потреби громад та інфраструктурні зміни.Запоріжжя вже працює над своїм комплексним планом. І тут важлива не швидкість заради дедлайну, а якість документу, який визначає розвиток міста на роки вперед та допомагає залучати інвестиції для відновлення.
Сьогодні говорив із Президентом Трампом. Найголовніше – про закінчення війни. Він дуже добре поінформований: він знає про російські удари, знає про ситуацію на фронті, про те, що росіяни зараз намагаються зробити удари більш інтенсивними. Ми в Україні повністю підтримуємо американську пропозицію негайного припинення вогню. Ми вже багато різних форматів пробували, як можна припинити вогонь, як можна припинити вбивства. Ми говорили та пропонували Росії тишу в небі – відсутність таких ударів ракет і дронів і загалом по цивільній інфраструктурі, і конкретно відсутність ударів по енергетиці. Все це порушувалось росіянами. Причому дуже цинічно. Навіть коли вони не били «шахедами», вони били просто по енергетичному обладнанню, по трансформаторах. І жодного дня вони не припиняли терор проти цивільних, жодного дня вони не давали реальної повної тиші на фронті. І першопричиною війни є лише бажання росіян контролювати життя сусідів, підкорювати сусідів, вбивати сусідів. Якби не це, війни би не було. Дуже важливо, що в Москві почали зважати на тиск світу – на тиск Сполучених Штатів Америки, на загрозу більш жорстких санкцій за війну. І дійсно один із ключових санкційних треків – проти російської нафти. Щоб Росія пішла на мир, у неї мають закінчитись гроші на війну. Працюємо заради цього, і я вдячний усім у світі, хто підтримує.