Fuente
Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Водоканал» отримає енергоефективне обладнання! Місто Запоріжжя взяло у...
5 900 Vistas/Alcance
2024-08-01 14:28
Mensaje №818
«Водоканал» отримає енергоефективне обладнання! Місто Запоріжжя взяло участь у проєкті «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». І наша заявка є однією з 12 переможців! ✅Завдяки грантовій допомозі від Німецького товариства міжнародного спіробітництва (GIZ) GmbH, встановимо частотне регулювання для насосного обладнання КП «Водоканал» на суму в понад 4.5 мільйони гривень. Супроводжуватиме реалізацію проєкту громадська організація «Школа Енергоефективності».Частотне регулювання дозволить:◽️ значно зменшити споживання електроенергії без зміни продуктивності насосного обладнання;◽️ цілодобово та безперебійно надавати централізоване водопостачання та водовідведення;◽️ підвищити надійність інженерних систем і зменшити кількість викидів парникових газів. Закріпили наше важливе та плідне партнерство сьогодні - на конференції «Підтримка постраждалих міст в проєктах підвищення енергоефективності». Підписали тристоронній Меморандум про взаєморозуміння між (GIZ) GmbH, ГО «Школа Енергоефективності» та Запорізькою міською радою 🤝Працюємо з міжнародними партнерами. Стаємо енергоефективнішими. Готуємось до холодів.