Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Añadido 14 jul. 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Número de suscriptores: 11 266
Fotos: 10,100
Videos: 1,380
Enlaces: 1,630
Descripción:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua
Fuente

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | У міській системі первинної медицини з кінця квітня цього року працюют...

У міській системі первинної медицини з кінця квітня цього року працюють сонячні електростанції, які підтримують безперервність надання допомоги. Один із медичних об’єктів, який теж входить до графіку погодинних відключень, живиться саме від такої станції — і завдяки цьому продовжує працювати стабільно.Під час виїзду ми перевірили роботу резервного живлення. У сонячну погоду станція повністю забезпечує потреби закладу. Коли світла від мережі немає довше, ніж дозволяє акумуляторний запас, у роботу вмикається резервний генератор. Це автоматична система, яка не впливає на роботу лікарів і дозволяє приймати пацієнтів без перерв. Для людей це означає одне: консультації, щеплення, невідкладна допомога і зберігання медичних препаратів залишаються доступними незалежно від графіків відключень.Станції такого типу вже працюють у кількох об’єктах міської медицини. За останні місяці вони продемонстрували високу ефективність: від 50% до 70% споживання покривається за рахунок сонячної генерації, а система акумуляторів забезпечує додатковий резерв. На деяких об’єктах станції виробили десятки мегават електроенергії та дали економію в сотні тисяч гривень, зменшуючи навантаження на бюджет.У місті вже реалізовано п’ять повноцінних проєктів будівництва СЕС у лікарнях, амбулаторіях та освітніх закладах. Загалом вони згенерували 158,3 МВт електроенергії та зекономили понад 1,6 млн грн для громади. Ще низка проєктів перебуває на стадії впровадження: від оновлення енергосистем у медичних корпусах до встановлення станцій у школах та реанімаційних відділеннях. Це формує цілісну мережу резервного живлення, яка дозволяє ключовим міським об’єктам залишатися стійкими.Наше завдання просте і водночас критичне: забезпечити людям доступ до медицини незалежно від технічної ситуації в енергосистемі.