Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦

@realenua
Número de suscriptores: 3 617
Fotos: 11,700
Videos: 4,940
Enlaces: 3,690
Descripción:
Оперативні новини України — 24/7 Є цікава інформація? Хочеш з нами зв’язатись та замовити рекламу? Писати сюди 👉🏻 https://t.me/realenua?direct Підтримка каналу 💚👇 Банка для донатів:https://send.monobank.ua/jar/Pu6XaCavQ
Fuente

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 | Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й...

Logotipo de la comunidad de telegram - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 @realenua
838 Vistas/Alcance 2026-04-24 10:43 Mensaje №38703
Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й усього людства, у Центрі допомоги «Енергодар - це Україна» відбувся захід, присвячений 40-й річниці Чорнобильської катастрофи «Мужність та біль Чорнобиля».Бо Чорнобиль - це не лише про трагедію та її наслідки. Це також про людей, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист інших. Про тих, хто ціною надзусиль і самопожертви зупинив ще більшу катастрофу. І водночас, це про біль, який не минає з роками, а залишається в пам’яті поколінь як нагадування про ціну помилок і силу людського духу. Цього дня наші земляки-ліквідатори Володимир Іванович Ніколаєнко та Борис Борисович Зарайський були відзначені нагрудним знаком «Гордість Енергодарської громади». 40 років тому, коли сталася Чорнобильська трагедія, вони були ще юними хлопцями, які лише починали доросле життя. Тим не менш, обидва пройшли крізь пекло тих подій як люди, що ризикували власним життям й здоровʼям, аби мінімізувати наслідки страшної аварії на ЧАЕС та врятувати інших. Їхній внесок, як і внесок кожного ліквідатора - невідʼємна частина великої історії відповідальності, мужності та служіння людям.Схиляємо голови перед подвигом усіх ліквідаторів. Пам’ятаємо тих, кого вже немає поруч. І щиро дякуємо кожному, хто пройшов через Чорнобиль, за їхню силу, витримку і відданість.