Fuente
Реальний Таргет | Роман Корчак | Як новачків розводять на $500, продаючи повітряОстаннім часом мені в о...
1 400 Vistas/Alcance
2026-02-18 18:59
Mensaje №1782
Як новачків розводять на $500, продаючи повітряОстаннім часом мені в особисті часто пишуть з одним і тим самим питанням, від якого в мене вже сіпається око.😳 Суть "схеми":Вам пропонують працювати в тімі (тут також сміюсь, бо беруть людей, які той рекламний кабінет перший раз в житті бачать), дають звʼязку, але є нюанс. Кажуть, що треба купити акаунти конкретного ГЕО. Аргументи залізні (для тих, хто не в темі):- Фейсбук в цьому регіоні штормить- Треба заливати саме з цього ГЕО, щоб траст був вищий- Тільки ці акаунти зараз проходять модерацію👋І люди вірять. Люди дістають $500+ і віддають шахраям за якісь ліві аки, які їм нічим не допоможуть. Звісно, після "покупки" куратори зникають або вигадують нові причини для доплат. Типу треба докупити ще автіки на $100-$200❌ Запам’ятайте: це скам.Жоден нормальний баїнг чи арбітражна команда не проситиме вас купувати розхідники за свої гроші на старті, та ще й у "своїх" селлерів за оверпрайс. Технічка ФБ так не працює. Це просто маніпуляція на вашому бажанні заробити та страху перед банами (грають на вашій нулячій базі).Краще б за $300 взяли навчання у мене, де можна розібратись у ФБ з нуля, завжди отримати відповідь на питання в чаті та постачальників з адекватними цінами.
Тому якщо бачите, що хтось в чаті питає за це або вам самим пишуть з такими пропозиціями - сміливо пересилайте цей пост і пишіть в чаті про це.Хто стикався з такими пропозиціями? Діліться в коментарях👇📷Інстаграм 📱YouTube 📱TikTok💬Чат 👥 Вакансії