Fuente
Revolution — СуперЕксперти нерухомості | Кожен власник, який здає квартиру в оренду, розуміє: якщо він звернувс...
3 990 Vistas/Alcance
2026-01-14 18:06
Mensaje №174027
👀Кожен власник, який здає квартиру в оренду, розуміє: якщо він звернувся до рієлтора — логічно, що за послугу платить він.Проблема в іншому: більшість рієлторів не вміє (або не хоче) нормально донести цінність саме для власника.І тоді в голові у людини таке:🔸 «Я не розумію, що мені взагалі зроблять»🔸 «Я не розумію, яку вигоду отримаю»🔸 «Мені сказали: можна нічого не платити» Але ринок уже змінюється. Ми (і ще багато агенцій) працюємо за комісію від власника.Конкретно ми: щомісяця здаємо приблизно 37–40 квартир — без комісії для орендаря.При цьому ми нічого не втрачаємо, бо щомісяця до нас звертаються приблизно 50 власників:▫️ 40 здаємо▫️ ще ~10 стоять (ціна, умови, нюанси)▫️ і лише 3–4 власники кажуть: «ми вам не заплатимо»Якщо кожен рієлтор почне наголошувати, який спектр послуг він дає власнику, і прямо казатиме: «за свої послуги ми беремо кошти», тоді 98% квартир на дошках оголошень були б без комісії для орендаря. І кожен би розумів, хто за що платить і яку послугу отримує. Що думаєте з цього приводу?Пишіть у коментарях 👇