Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Fuente

Команда Разумкова | Зростання акцизу на пальне відтерміновується – «Розумна Політика» пода...

Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
313 Vistas/Alcance 2024-07-26 09:28 Mensaje №3010
Зростання акцизу на пальне відтерміновується – «Розумна Політика» подала блокуючі постановиОскільки Парламент не буде працювати майже місяць, вони не будуть розглянуті на засіданні Верховної Ради. Це значить, що поки спікер Стефанчук не може підписати закон про акциз на паливо і направити його на підпис президента. Ми з командою попереджали, що це дуже шкідливе рішення: закон про підняття акцизу на паливо автоматично підніме ціни на пальне. І це битиме по економіці, гаманцях усіх українців, по армії та аграрному сектору. Це вдарить по кожному українцю, тому що останні кілька місяців усі держава живе завдяки генераторам, бо влада витратила мільярди гривень незрозуміло куди, не укріпивши об'єкти критичної інфраструктури від ударів рашистів. Інше шкідливе питання, яке хотіли протягнути вже на цьому тижні, – це підняття податків. А саме – військового збору до 5%. І тут варто звернути увагу на брехню представників влади, які кажуть, що це робиться для армії! Тому що вони хочуть, аби ці кошти йшли в загальний бюджет, а не в окремий фонд для ЗСУ, як пропонує наша команда! Тому що так їм простіше красти на «Великому будівництві», фортифікаціях, «мільйоні дронів». Поки що впровадження цієї ганьби відкладається. Абсурдно і соромно, але ось такий «позитив» від того, що парламентарі не працюють, на відміну від всієї держави!