Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Fuente

Команда Разумкова | Зобов’язання треба виконувати не лише перед інвесторами, а й перед укр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
317 Vistas/Alcance 2025-01-15 13:16 Mensaje №3643
Зобов’язання треба виконувати не лише перед інвесторами, а й перед українським народом. На жаль, влада про це не думає.Президент обіцяв зменшення податків до кінця війни і щонайменше рік після перемоги. Верховна Рада також брала зобов’язання не підвищувати тарифи. Що ми маємо зараз? Податки зросли і, як виявилося, потрібні були не на армію, а на "Вовину тисячу". Тарифи на електроенергію піднялися майже втричі. А чи призвело це до збільшення надходжень до державного бюджету? А наскільки зросла заборгованість українців за сплату комунальних? Усе це в нас сьогодні фактично в режимі абсолютної таємності! Верховна Рада з порушенням Регламенту ухвалює закон, який ми з командою «Розумної Політики» не підтримували, і який мільярди з державних енергокомпаній передають незрозуміло на що, прикриваючись зобов’язаннями перед інвесторами. Але розповідаючи про інвесторів, влада забуває сказати про Енергоатом, який за 5 років своєї "ефективної" роботи створив борг на 200 мільярдів гривень. Забуває сказати про те, як профільне міністерство, Уряд та всі інші причетні намагаються розпиляти гроші українського бюджету нібито на добудову енергоблоків Хмельницької АЕС з використанням російського обладнання, яке куплять в Болгарії, але по факту це буде фінансування росії! Так само, як це відбувалося всі роки повномасштабного вторгнення, коли влада транспортувала Україною російський газ і не виконала закон, не наклавши на нього санкції і не конфіскувала як російське майно! А гроші, як могли йти на ЗСУ, направлялися в російський бюджет та армію агресора! А ще кілька місяців тому з трибуни Парламенту виступав Гетманцев і розповідав, що в нас досі торгують російським скрапленим газом! Міністр Галущенко каже, що це неправда, але хотілося б зрозуміти, хто бреше. Хоча результат зрозумілий: бреше влада.