Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Fuente

Команда Разумкова | Закони Зеленського та Гетманцева вбили 22,5 тисячі ФОПів! Коли ми з ко...

Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
392 Vistas/Alcance 2024-12-21 11:28 Mensaje №3606
Закони Зеленського та Гетманцева вбили 22,5 тисячі ФОПів! Коли ми з колегами з «Розумної Політики» у залі Парламенту попереджали, що підвищення податків – це знищення економіки, і пропонували правки для збереження українського бізнесу – то депутати монобільшості посміхалися. Але тепер з’явилася офіційна статистика. За три тижні після підписання президентом ганебного закону про підвищення податків закрилося 22,5 тисячі ФОПів! А якщо врахувати, що в цих підприємців було ще декілька найманих працівників, це число можна сміливо множити мінімум на 4, і ми отримаємо близько 100 тисяч людей, які втратили роботу! А завтра ці люди прийдуть, щоб отримати допомогу по безробіттю з державного бюджету, який вони могли продовжувати наповнювати своїми податками, якщо б не «геніальні» ініціативи влади!Українські підприємці страждають не лише через підвищення податків. Інфляція зростає щодня, електроенергія цьогоріч здорожчала на 63,3%. Це теж результат дій влади. Результат того, як влада за мільярди «захистила» об’єкти критичної інфраструктури, що після такого «захисту» бізнес змушений виживати завдяки генераторам. А на пальне для генераторів влада підняла акцизи! Результати – зростання цін, які відчуває на собі кожен українець. Люди, які залишаються в державі, роблять усе, щоб вона могла нормально функціонувати. А влада «дякує» тим, що витягує з їх кишень останнє!