Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Рагулі
Añadido 01 may. 2021

Рагулі

@ragoolee
Número de suscriptores: 9 004
Fotos: 1,690
Videos: 1,990
Enlaces: 2,480
Descripción:
Все про, що я уже пишу на рагу.лях і те, про що ніколи там не писала. Зв’язок @ragulivna
Fuente

Рагулі | Мої нічні пости були просто скиданням емоцій, бо ми всі бачимо з більш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Рагулі Рагулі @ragoolee
7 100 Vistas/Alcance 2024-10-31 07:27 Mensaje №5451
Мої нічні пости були просто скиданням емоцій, бо ми всі бачимо з більшою і меншою чіткістю, як системи, що зверхньо дивляться на нас і роздувають з цього приводу щоки, пропустили той момент, що вони давно нефункціональні. Ну типу як ООН постійно розповідає нам про дотримання правил і продовжує толерувати головування росії в РадБезі, а з недавнього часу взагалі прямо плазує перед хуйлом.Так от, я дійсно вважаю, що світова медійка давно нефункціональна, нездатна розрізнити де правда, де піздьож, не те, що розставили акценти. Вона функціонує настільки погано, що негідники з легкістю виграють. Картина світу створена тими, хто світ їбе — домінує, а це і є відповідальність регуляторів ринку: бачити виклики, ставити запобіжники, а не у 2024 році раптом «о! Раша Тудей лобіює інтереси Кремля!» — оце так відкриття!І так, виклики перед медійним світом — це уже давно не про «треба дати слово обом сторонам», особливо в умовах, коли є очевидним те, що одна сторона пиздить завжди, коли відкриває рота. Зараз виклики — зберегти реальність, перш ніж її повністю витіснить ШІ, побачити ту реальність взагалі, зробити чутними дійсно експертні голоси, яких давно не чутно за в сотні разів потужнішою хвилею тих, хто здає в аренду свій рот занедорого або й задорого (тут дійсно нема різниці), не дати завалитись нахуй системі базових людських цінностей, бо уже бачимо, як тероризм у нас продають як шось, що потребує винагороди у вигляді земель та людей і з цим (майже) всі погоджуються.Світ ахуєнно умний на нашому фоні, в його оптиці він все знає — ми ніхуя. Чому так? Частково, тому що вони взагалі не знають нас, але це не означає, що якби вивчали, то зрозуміли. Світ під мікроскопом начебто з усіх боків вивчав росію і це теж вилилося у глибоке нерозуміння того, чим вона насправді є. Бачать і не бачать взагалі, бо обирають дивитися лише на прекрасне, ігноруючи тупо 99% суті. З таким же успіхом несемося в пизлу і медійно.Ну і під кінець. Ми звикли себе називати корумпованими, нездатними, такими, яким далеко до стандартів, але подумайте лишень про те, як світ страшно любив вивчати під мікроскопом наш «нацизм», як потім саме прикриваючись цією причиною хуйло на нас напало, як зараз виглядають вибори в Європі і хто збирає голоси і про те, чому все частіше ви бачите висловлювання про те, що Гітлер нічо такий чувак.