Fuente
Старокостянтинівське Міське Радіомовлення | З 16 по 18 травня 2025 року в Чернівцях пройшов Всеукраїнський турнір ...
370 Vistas/Alcance
2025-05-19 06:56
Mensaje №23500
З 16 по 18 травня 2025 року в Чернівцях пройшов Всеукраїнський турнір «ETNIKA CUP» з художньої гімнастики. Приємно зазначити, що юні старокостянтинівські гімнастки досить успішно в них виступили, зокрема:- Богдана Остапчук (2016 року народження)- виборола І місце у вправах з обручем;- Юлія Фесун (2008 року народження)- посіла ІІ місце у двох видах з обручем та булавами;- Мілана Шлапак (2017 року народження)- отримала срібло у безпредметному виді;- Софія Машталяр (2016 року народження)- срібна призерка у вправах з мячем;- Олександра Дрончак (2016 року народження)- стала бронзовою призеркою з обручем;- Дарія Тонінчук (2016 року народження)- посіла ІІІ місце у вправах з м'ячем;- Аліса Грень (2015 року народження)- виборола бронзу в двох видах- з м`ячем та булавами;- Аліна Кашиця (2016 року народження)- посіла ІІІ місце у вправі з обручем.«Вітаємо наших юних красунь та їхню тренерку Катерину Смолову з гарними досягненнями. Бажаємо подальших успіхів та перемог!»,- повідомила директор ДЮСШ Майя Булавко.