Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Конотопська Міська Рада
Añadido 14 jul. 2024

Конотопська Міська Рада

@rada_KNTP
Número de suscriptores: 1 879
Fotos: 11,400
Videos: 1,120
Enlaces: 4,160
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Конотопської міської ради, тамВиконавчого Комітету КМР.
Fuente

Конотопська Міська Рада | Конотопська громада продовжує співпрацю з шведськими партнерами у межа...

Logotipo de la comunidad de telegram - Конотопська Міська Рада Конотопська Міська Рада @rada_KNTP
296 Vistas/Alcance 2026-01-26 07:27 Mensaje №11875
Конотопська громада продовжує співпрацю з шведськими партнерами у межах міжнародного проєкту «Належне управління та підзвітність у державному управлінні (GAAP)»Це спільний проєкт Єнчепінгського університету JIBS (Швеція), Сумського державного університету, Державного університету Молдови та ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад», який фінансується за рахунок грантової підтримки від Програми SI Baltic Sea Neighbourhood Programme, у межах спеціального конкурсу Шведського Інституту.З 17 по 24 січня за проєктом проходив навчальний візит до партнерського міста Єнчепінг. Конотопську громаду представляла перший заступник міського голови Світлана САМСОНЕНКО.Візит передбачав ознайомлення з кращими практиками шведського муніципального управління, фінансів, соціального захисту та освіти. Упродовж тижня учасники приймали участь у тематичних семінарах та презентаціях у Міжнародній бізнес-школі Єнчепінга (JIBS); зустрічах з керівництвом муніципалітету Єнчепінг, представниками фінансових департаментів та муніципальних підприємств; долучалися до обговорення моделей управління житловими корпораціями та відвідували майданчики житлових проєктів. Також, відбулися візити до закладів соціального догляду, центрів денних активностей та муніципальних шкіл. Крім того, учасники презентували здійснену громадами роботу щодо розробки міні-ініціатив, що можуть впроваджуватися спільно з шведськими партнерами. Конотопська громада вже має значний прогрес у цьому напрямку, адже з жовтня 2025 року вже реалізовує спільний з містом Єнчепінг проєкт під назвою «Розбудова муніципальної системи енергоменеджменту». Проєкт загальною вартістю 10 тис.євро став переможцем конкурсу «Грантова підтримка шведсько-українських партнерств», що впроваджується ініціативою Cities4Cities у межах напряму «Міжнародна муніципальна співпраця» програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні». У рамках проєкту здійснюються інформаційні заходи з обміну досвідом щодо посилення стійкості до енергетичних викликів та розбудови систем енергоменеджменту, формується план розвитку «зеленої» енергії у громаді. За підтримки програми Polaris для Конотопської громади буде закуплений комплект сонячної станції.Під час візиту зі шведськими партнерами було обговорено подальші кроки у здійсненні спільної проєктної діяльності як у напрямку енергостійкості, так і посиленні інституційної сталості муніципалітетів!Дякуємо партнерам за підтримку, відкритість та змістовний обмін досвідом🤝