Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Número de suscriptores: 12 941
Fotos: 2,590
Videos: 426
Enlaces: 257
Descripción:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Fuente

Підслухано Житомир | pzhytomyr | Побачила новину, що десь на Закарпатті діти грають у гру "Біжи або пом...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
4 100 Vistas/Alcance 2024-10-06 13:02 Mensaje №11331
Побачила новину, що десь на Закарпатті діти грають у гру "Біжи або помри".І там в коментах таке: боже, шо з них виросте, тупорилі, батьки у них тупорилі, гівно, гівно, гівно, гівно відбірне..... А я згадую свої 6 років. У нас в дворі була компанія дівчаток і вони вигадали, хто б міг подумати, таку саму гру. Треба було перебігти дорогу маааксимально близько до машини. І чим ближче ти пробігаєш перед авто, тим ти крутіше (а водій сивіше і з смикаючимся оком). І ми так бігали через дорогу біля фонтану на Польовій. Сказати, що у мене батьки були якісь кончені? Ні, я з хорошої родини, батьки у мене золоті. Сказати, що я виросла дибілом? Теж ні. Дві вищі освіти, хороша робота, щаслива родина. Я нормальна. Просто я була ДИТИНОЮ. І всі мої ті подружки також були ДІТЬМИ. Знаєте коли мої ігри скінчилися? Коли одного разу я не розібралась і отак впритул пробігла перед авто батька. Получила по сраці, вдома зі мною провели дуже активну бесіду і все, награлась. І більше ніхто не бігав. А тут, боже, стільки гівна налили. Це діти. З ними потрібно говорити, а не бажати їм смерті. Вони виростуть і будуть самі думати, якими дурнями тоді були. А зараз до них треба з розумінням, а не агресією неадекватною.