Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Número de suscriptores: 12 941
Fotos: 2,590
Videos: 426
Enlaces: 257
Descripción:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Fuente

Підслухано Житомир | pzhytomyr | Загалом, любі батьки малих дітей і скептики, які ржуть з того, що бать...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
3 970 Vistas/Alcance 2026-02-19 21:44 Mensaje №16355
Загалом, любі батьки малих дітей і скептики, які ржуть з того, що батьки не показують дітей чи прикривають їм тіло/обличчя — читайте уважно.Вже не перший раз влітку помічаю, як на пляжах стоять чуваки, яким треба товкти морду в шовковицю, бо вони мастурбують на дітей в трусах чи без. Думаю, ви розумієте про що я хотів би сказати….На днях став свідком, як мої куми, наче дорослі, але сучасні люди, фотографувати свою дитину і вона там у тазику з фруктами все таке, фотограф і появляється фото дитини з попою. Пишу куму, що друже, подумай головою. Не буду казать куди я був посланий і скільки мені ви сказав, але фото видалив.Коротко тако грубо, але як є що зараз штучного інтелекту жопой жуй. 1-2 фотки вашої дитини і вона світиться на даркнеті для хворих виродків. Думайте триста раз головою, коли шось виставляєте в інтернет.Обзивайте дебілом, моральщиком чи скуфом чи ким там, але враження,що живете в світі перший день. З моєю дочкою в школі сталась інша фігня але така сама, бо однокласники використали лише фото обличчя. Не хочу деталей, але і добре, що нам довелось переїхати у Житомир.Ви ж можете подивитись ютюб, новини, але краще дивіться за своїми дітьми і не дурнійте від того інстаграиу та тіктоку. Дуже дякую і сподіваюсь комусь відкриє очі