Fuente
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Є така дівчина на моїй роботі, яка мене трохи дратує. Вона живе в якій...
3 620 Vistas/Alcance
2025-12-12 16:45
Mensaje №15805
Є така дівчина на моїй роботі, яка мене трохи дратує. Вона живе в якійсь своїй реальності, нумерологія таро всі діла. На роботі її всі дуже люблять, бо вона така мила, завжди якісь наклейки на стіл клеїть, якісь пророцтва пише… я в це не вірю. Звісно нічого їй не кажу, бо це справа кожного в що вірити а в що ні. Так от сталась вчора така ситуація: вона рахувала всім його число? Щось таке. Одна наша колега виявилась щасливою 11, бо її дата народження 2+0+0+0+0+8+0+1 =11, вона народилась 2 серпня 2000 року. І я собі сиджу і думаю, ага, тобто люди які народились в 20 сторіччі не можуть бути 11 ніяк, бо у них є мінімум 10 вже на самому початку. Кажу це. Всі почали кривити лице, що ні бо навіть якщо на приклад у когось вийде число 83 то 8+3 =11 і це теж 11. Я така типу добре вибачте, не знала що ж різні способи рахувати ( але це без сенсу, бо чому тоді просто не додати 1 плюс один і буде вже два, бо хтось там сказав що 11 залишаємо). Короче всі мене не зрозуміли і тепер та колега нумеролог на мене зла. Відчуття дивні, бо ніби нічого не зробила не сказала, а залишилась винна.