Fuente
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Закінчувала один з ліцеїв нашого міста онлайн, але до сих пір згадую ц...
3 200 Vistas/Alcance
2025-01-28 22:01
Mensaje №12702
Закінчувала один з ліцеїв нашого міста онлайн, але до сих пір згадую ці «чудові миті свого життя». В 6-му класі до нас перевівся один хлопчина, хай на імʼя Богдан буде. Так як в той час в мене були проблеми зі здоровʼям і через це я не відвідувала школу рік, в мене не було змоги з ним познайомитись чи поспілкуватись. Ось прийшов рік, приходжу я в школу. Все як і раніше, уроки, вчителька, домашка та столова. В мене не було конфліктів ні з ким, я соціальна людина але не лідер, зможу допомогти і поділитись відповідями. Ну цей Богдан почав з малого. Ще не знаючи мого імені почав мене розглядувати, так як я підтримувала зі всіма дружні відносини. Я не підходила перша тк я дуже соромлюсь.Пройшов час і він почав ображати мене ні за що словесно, я реагувала ніяк на це, бо це ж лиш слова. Потім почав по всьому ліцею ховати мої особисті речі, кидати їх по всьому класі та почав ображати словесно жорсткіше. Всі про це знали в класі, але коли приходила вчителька, всі казали що в мене «фантазія грає». Потім почався (гірше чим жорсткій слова не знаю)булінг зовнішності, почав таскати на перерві мене за руки і казати мені в лице яка я мерзота, ембріон, що я йому не вдячна. Він почав інших провокувати на те, що мене булити це добре. Я дуже емоційна в таких випадках і постійно відходила до туалету та плакала. Почала казати про вчинки цього нєдо-Багдана вже й мамі, яка відразу ж поговорила з вчителями і з цим «нєдо». Всі сказали як в один голос «То вони просто так граються, а я собі надумаю і ображаюсь легко». Останньою каплею у цьому всьому було те, що він почав за мною стежити. Знав де я живу, знав коли нікого не має вдома і приходив та стукав у двері. В соціальних мережах постив мої «смішні» фото, де всі мене обговорювали та висміювали.Я вже пішла сама до директора і розказала що так і так, цей ваш Богдан ніяк не Богом даний. А мені відмовили що «Я сама його провокую». Але питання чим ? Я до нього ні разу не підходила, на перервах старалась виходити з класу бо читала, або у бібліотеку. І ні, я не відміниця або ботанік. Просто булінг з нічого він почав. Все припинилось коли він пішов з 9-го класу, але приходив до своїх «друзів». Був булінг також, але не таких жорсткий. А коли в мене зʼявився друг (це як раз на випускний було) сказав при всіх, що я «дирява і просто не достойна нічого в цьому світі». (Як могла , так і написала мʼякше).Дорогі батьки, слідкуйте за своїми дітьми та розпитуйте про ВСЕ, якщо ви не хочете щоб ваша дитина у дорослому житті мала якісь травми, бо після цього я з комунікабельної стала закритою та мені сняться сни, де все цей булінг все ще продовжується…І до речі, запитання, чого «цей Богдан не Богом даний» так відносився до мене? Чекаю на ваші варіанти 😂💅