Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Путч. Русский - нах*й
Añadido 01 ene. 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Número de suscriptores: 27 536
Fotos: 43,300
Videos: 12,900
Enlaces: 6,840
Descripción:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Fuente

Путч. Русский - нах*й | ЗАРУБАЙТЕ СОБІ НА НОСІДискутують, погано чи добре, що дозволили молоді...

Logotipo de la comunidad de telegram - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
3 000 Vistas/Alcance 2025-10-07 08:59 Mensaje №58846
🥀ЗАРУБАЙТЕ СОБІ НА НОСІДискутують, погано чи добре, що дозволили молоді виїжджати з України.Запам'ятайте: Абсолютно все, що робить Зеленський, він робить не для вас, не для країни, не для перемоги, а тільки тому, що йому конче треба ще один строк! А буде війна чи не буде - то йому байдуже. А молодь показала, як ставиться до нього, картонками.Він не буває під ракетами, він насолоджується владою, він призначає все нових і нових невігласів у владу, тому що йому не потрібна перемога, не потрібна країна - йому потрібна влада! Він зайшов у смак, як Путін, як Сталін, як Чен Ин - влада засмоктує людей, а нікчем і невігласів засмоктує з перших днів - зі 100 днів відпустки, від плигання по фонтанах, від кілометрових кортежей і сотен холуїв. Від щоденного сидіння в телевізорі і зустрічі "на рівних" з Трампом і Макроном. А якщо повезе, то й з путіним "покалякати про життя".Тому й не сидять топові корупціонери,тому не будують станції в 1 гигават, тому немає ні 50 "Фламінго",ні 100 "Паляниць",а є брехня!Так переможемо?