Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Путч. Русский - нах*й
Añadido 01 ene. 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Número de suscriptores: 27 536
Fotos: 43,300
Videos: 12,900
Enlaces: 6,840
Descripción:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Fuente

Путч. Русский - нах*й | Наталя Масанська:Просто не вистачає слів, щоб описати всю ту ницість, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 790 Vistas/Alcance 2025-08-02 09:41 Mensaje №57381
📣 Наталя Масанська:Просто не вистачає слів, щоб описати всю ту ницість, яку влада проявляє до власного народу. Всю каденцію відверто брешуть, всю каденцію відверто крадуть, всю каденцію бикують, як сама кінчена гопота, а винуваті опоненти, міжнародні партнери, прості люди, які висвітлюють весь той зелений пздць. Сама влада за ці роки нічого не збудувала, нічого не заробила, нічого не зберегла, а все до чого дотягується безбожно руйнуює. Боляче і страшно коли це нерухоме, а за ту кількількість страчених та зруйнованих, по вині влади, життів українців, варто всю ту шоблу віддати під трибунал! Уявляєте, що може бути на тих ймовірних плівках з хати Міндічів, якщо сам преЗЕдент так пересрав, що спочатку нагнув законників та депутатів щоб відмінили закон, а потім ще раз нагнув їх, щоб повернути все на місце.Давно не дивюсь Безуглій, я й раніше знала що вона не сповна розуму, ще до її публічного зізнання в цьому. Проте, як не крути, а вона говоряча голова Єрмака, і не важливо що в неї замість голови дупа, Мар'яха нічого не робить просто так, навіть свої висери. Зустріла її реакцію на пости про золоті унітази, з тієї ж таки хати Міндічів, в якій вона цинічно заявляє, що відколи це споглядання чужих унітазів стало важливішим за оборону Дніпра? Навіть не знаю як на це реагувати? Суко, вони навіть не заперечують наявність цих унітазів, ніде й словом ніхто з них не промовився про те, що влада немає ніякого відношення до того, що відбувалося на тій хаті. Не здивуюся, що ці зелені покидьки навіть кічаться тим що там відбувалося.Більш, ніж впевнена, що всім притомним громадянам пофігу ви та ваші унітази, тільки ж ви, тварюки, ліпили собі такі хати з тих грошей, що йшли на захист українських міст та сіл! Що тоді вже говорити про офшори отих шести менеджерів та ЗЕ з єрмаком? І на що ця шобла розраховує? Що справді смоктатиме всі соки з країни до останнього українця? Ну, дурним українцям може скільки завгодно сцяти в очі з тих золотих унітазів, а скільки ж будуть терпіти міжнародні партнери, які виділяють допомогу Україні з податків їхніх громадян? Це українці не хочуть ні чути, ні бачити правду про свою владу, а на Заході все давно знають і без тих плівок! Кожного дня ворожі прильоти, кожного дня гине мирне населення, кожного дня крок за кроком сиплеться оборона, а у владних тварюк, все більше розгораються апетити на відмивання грошей. І, до того ж, вони цинічно попереджають власний народ, що якщо не буде іноземної допомоги, то не буде пенсій, зарплат, утримання армії. Знову в черговий раз хочуть перекласти все своє про@бали на чужі плечі?Де звіти за ці всі роки?Скільки надійшло тієї допомоги і скільки, та на що її потрачено?Хоч один міністр відзвітував за свої провали??? Їх просто поміняли місцями, бо провальні міністри повністю задовольняють владу у знищені країни. Чому ми бідні? Бо дурні? А чому ми дурні? Бо бідні. А до цього ще треба додати: чому нас так цинічно знищують?Бо ми занадто багато віримо пройдисвітам, і занадто довго мовчимо на відверті злочини проти нас самих.