Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Михайло Пуришев
Añadido 14 jul. 2024

Михайло Пуришев

@puryshev_ua
Número de suscriptores: 2 391
Fotos: 10
Videos: 318
Enlaces: 151
Descripción:
Все геніальне - просте, а все велике починається з малого! ❤️ Незламні https://clxb.ee/Mykhailo_Puryshev

👥 Número de suscriptores

2 391
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,560 26-02-21 13:29
Запоріжжя — дуже гарне місто ❤️Але сьогодні зі мною сталася ситуація, після якої хочеться і сміятися, і плакати…Я дзвоню по оголошенню про оренду:— “Доброго дня, можна подивитися житло?”Мені відповідають:— “А ви хто?”Кажу: “Ми військові. Приїхали в Запоріжжя, щоб працювати й захищати місто.”І у відповідь:— “Ні… ми військовим не здаємо. Тільки сімейним парам.”Я кладу слухавку, дивлюся на побратима… і в голові одна думка:“Може нам уже одружитися, щоб просто зняти житло й далі захищати Запоріжжя?”Звучить як жарт — але це реальність, у якій ми зараз живемо.Я не звинувачую нікого. Я розумію: у людей був різний досвід, війна всіх поламала по-своєму.Але без дому — навіть тимчасового — ми не можемо нормально відновлюватись.А без відновлення — немає сил робити свою роботу на максимум.Тому я дуже прошу вашої допомоги 🙏Потрібен будинок / квартира / дача у Запоріжжі або в селі поруч.Підійде без ремонту або з ремонтом — головне, щоб можна було жити.Як ви можете реально допомогти: Зробіть репост (це 10 секунд, але може вирішити наше питання) Відмітьте в коментарях рієлторів, пабліки, знайомих Якщо у вас є варіант — напишіть у дірект або в коментаріЧому важливо поширити:Бо цей пост може побачити “той самий” власник, який скаже:“Приїжджайте. Я здам. Вам треба працювати.”Дякую кожному, хто відгукнеться. Ми тут — заради вас. 🇺🇦❤️
👁 1,300 25-10-13 11:12
Друзі, вже офіційно: частина команди Незламних долучилася до війська.З нас ‐ більше робити для перемоги, з вас більше підтримки, репостів, підписок (у шапці профілю) і не забувати про війну.Кому цікаві подробиці, читайте далі)Якось так вийшло, що з березня 2022 року я присвятив себе волонтерству і порятунку людей у фронтових містах (Маріуполь, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Курахове, Куп'янськ, Олешки тощо). До мене приєдналися волонтери, які також пожертвували своїми родинами, здоров’ям, роботою та мирним життям і майже 3 роки працювали зі мною під обстрілами в умовах війни. Фактично ми були на фронті, але поза системою.З кожним разом нам було важче будувати пункти, і ще важче повертатись в тил, де всі забули про війну, і просити про допомогу.Я вирішив, що настав час наближати перемогу офіційно у війську і бути більш ефективними зсередини.Тому частина Незламних долучилася до війська, а частина залишається будувати і утримувати пункти Незламності.Розумію, що буде багато питань про 2 інфаркти і 4 дітей, про це поговоримо окремо.Для тих, хто дочитав, ще раз нагадаю: підтримка, репости, підписки (ПОСИЛАННЯ )❤️