Fuente
Tregubov's Purrple Chamber | Так, бачу, є досі стереотип, який потребує виправлення.Стереотип поляг...
14 400 Vistas/Alcance
2026-05-04 18:18
Mensaje №811
Так, бачу, є досі стереотип, який потребує виправлення.Стереотип полягає в уявленні, що в Росії та на окупованих територіях існує якась надпотужна, хитра та підступна мізкопромивочна машина. А в нас нічого. Тому якщо людина, доросла чи дитина, потрапляє під могутній вплив цієї машини, то шансів нема, втрачає волю. А нам все це треба вивчити і думати, як у нас створювати власну систему національно-патріотичного виховання.Іронія полягає відразу в кількох моментах.По-перше, російські мізкопромивочні машини чудово досліджені. В тому числі, окремо - дитячі та молодіжні організації, в усій їхній еволюції від "Идущих вместе" через "Наши" до Юнармии. Ви легко знайдете багато мегабайтів текстів з цього приводу.По-друге, навіть мінімальне з ними знайомство подарує вам вкрай знайомі відчуття. Бо це тупо піонерія/комсомол. Точніше - симуляція піонерії та комсомола, зроблена трієчниками на відчепись з використання державного гранту, дві третини з якого вони вкрали і ще чверть пропили. Я вже не кажу про те, що в сучасних умовах і оригінальна піонерія у виконанні більш талановитих та менш корумпованих уродів навряд чи злетіла б, тут навіть про неї мова не йде.Ця штука справді ефективна лише відносно тієї соціальної категорії, яка "рада старатися". Себто - тих, хто вважає соціальне пристосуванство корисним або необхідним для кар'єрного зростання. Тут дуже хотілося зазначити, яка саме соціально-професійна категорія опинилась в перших рядах колаборантів, але ж знову обговорення зведеться до того, що "от ви на нас наїжджаєте, а ми не всі такі".Найстрашніший та найцинічніший секрет полягає в тому, що жодного секрету немає. Мізкопромивочна машина є. Її застосування, як і сам факт окупації - злочин. Але це не якесь магічне мамбо-джамбо, це просто проголошений постулат: "хто буде махати прапорцем завзятіше, тому дві конхвети замість однієї". І це працює.А тепер щодо "а давайте створимо щось власне на державному рівні".Боронь небо. Боронь. Небо.Бо маємо ту ж фішку, що й з "морально-етичним контролем" - як тільки долучити державу, а не позадержавні організації типу Пласту, у нас, буде, власне, своя пародія на піонерію. Просто тому, що реалізовувати це все на місцях будуть саме ті люди, які інакше не знають. Бо в нас нема інших людей на місцях, розумієте? Це ж вже було, як казав один досвічений керівник.А очолить це все на рівні парламенту заслужений парламентський педагог та вихователь - депутат Мазурашу. Ударимо власними йолопами по російським дебілам і цим переможемо.Або ні.Не все, на жаль, має прямі та симетричні рішення.