Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Tregubov's Purrple Chamber
Añadido 14 jul. 2024

Tregubov's Purrple Chamber

@purrphyrogenit
Número de suscriptores: 16 684
Fotos: 356
Videos: 46
Enlaces: 135
Descripción:
Думки. Виключно особисті. Не завжди тактовні.
Fuente

Tregubov's Purrple Chamber | Тут нещодавно відео бігало про жіночку, яка "дочекалась визволителів",...

Logotipo de la comunidad de telegram - Tregubov's Purrple Chamber Tregubov's Purrple Chamber @purrphyrogenit
15 700 Vistas/Alcance 2025-12-29 14:13 Mensaje №756
Тут нещодавно відео бігало про жіночку, яка "дочекалась визволителів", а "визволителі" їй чоловіка закатували та саму згвалтували.Це не поодинокий випадок. На Київщині було подібне в 2022, коли росіяни прибухнули та завалили ватніка з колишніх регіоналів. Його донька потім ще з нього героя та жертву зліпити намагалася - не вийшло чомусь.І тут, мені здається, важливо зробити певний акцент.Деякі люди вважають, що росіяни отак себе поводять на окупованих територіях через особливу звірячу ненависть до українців. Це серйозна помилка, її треба викорінювати з голів.Росіяни себе так поводять тому, що вони росіяни.Та жінка така українка, як пацюк, що в стайні народився, арабський скакун. Ті, що її катували, теж не сприймали її такою. Вони це робили з нею не тому, що вона "інакша", а тому, що могли.Те саме вони роблять зі своїми, коли можуть. Досвічені знають, скільки випадків не останніх "бійців за свободу Новоросії" завалено своїми ж заради снаряги або тачки. Наприклад "Берег" Мангушев. Вагнерівцям було якось насрати, що він медійний, що серед засновників "Еспаньоли" та улюбленців "воєнкорів". Просто в нього була тачка, тому йому прострелили голову. Їм за це, до речі, нічого так і не було. Його ліпша подруга Анічка Долгарєва потім писала вагнерівцям панегірики, а ліпший друг Мурз в шоці вкоротив собі віку, щоб привернути увагу до несправедливості. Всі тільки поржали над дурником.Про те, що роблять в рідній Росіюшці зі своїми ж родичами, і мови немає.Вони. Просто. Такі. Це вкрай важливо розуміти для будь-яких взаємодій з ними.Вони, до речі, про це знають. Саме тому вони так люблять "сильні руки при владі" - бо знають, що лише терор ззовні може стримати тих звірів, що живуть в них всередині та вивільняються стаканом - а часто і без стакана.Не робіть ворогам зайвих комплиментів, вважаючи, що десь у світі для них є люди, до яких вони ставляться інакше. Дуже важливо знати, що себе вони ненавидять та зневажають так само, як і інших.