Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПТСР && Айті
Añadido 14 jul. 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Número de suscriptores: 1 352
Fotos: 615
Videos: 122
Enlaces: 801
Descripción:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Número de suscriptores

1 352
Promedio/Día:: +19
Promedio/Tiempo:: +18
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

450
Promedio/Día:: 389
Promedio/Tiempo:: 359
ERR: 33.28%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 379 25-01-31 15:20
​​Вечір п'ятниці.Ох і шалений був тиждень! Пролетів дуже швидко! Я максимально сповнююсь роллю SOC-аналітика. 😅Дуже втомився за цей тиждень, але й отримав багато нових знань як у роботі з QRadar, так і з Microsoft Defender. Шкода, що на додаткове навчання поки що мало часу, бо після роботи я вечеряю і одразу спати. 🥲Загалом професія SOC-аналітика дуже цікава, але й надзвичайно напружена. Чесно кажучи, не знаю, скільки витримаю в такому темпі. Можливо, вже час брати відпустку, щоб трохи відпочити. 🤷‍♂️А на вихідних нарешті буде запис інтерв'ю для мого YouTube-каналу, і, сподіваюся, вдасться записати ще одне відео. Але це якщо вистачить сил, а я на це дуже сподіваюся. Треба знову розвивати YouTube і популяризувати кібербезпеку в медійному просторі! Звичайно, з такими гігантами, як HackYourMom, я не зрівняюся, але зупинятися в розвитку точно не збираюся! 🫡Бажаю всім спокійних вихідних!PS. На фото, як справжній айтішнік з двома моніторами.😅З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 395 25-01-30 07:14
​​Як ефективно навчатись?Прочитав один допис про навчання по 10 годин на день і трішки кекнув. Ким потрібно бути, щоб витримувати такий темп? Адже чисто фізіологічно мозок не зможе засвоїти стільки інформації, та й вигорання ніхто не скасовував. 🤷‍♂️Я навчаюсь за методикою, яку мені викладали у Військовій школі командирів: 45 хвилин навчання – 15 хвилин відпочинку. І не більше 4–5 годин на день, якщо є можливість. Такий підхід дозволяє найефективніше засвоювати інформацію. 🫡Чому саме така методика? Погляньмо з військової точки зору. Адже у військових не лише теоретичне навчання, а й багато фізичних навантажень. Постійно виснажений, хочеться спати. Тому в західних країнах використовують саме такий підхід до вивчення теорії та виконання проєктів.Щоб покращити концентрацію, важливо вибрати робоче місце, де ніщо не відволікатиме. Варто закрити соцмережі хоча б на ці 45 хвилин – думаю, без них можна прожити стільки часу. 😅На жаль, зараз я не можу навчатися так само через роботу. Часу бракує, тому доводиться навчатися як є – коли випадає нагода протягом робочого дня. Ввечері вже ні на що немає сил. 🥲Сподіваюсь, ця інформація буде комусь корисною! Бажаю всім продуктивного та спокійного дня! 🚀З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 324 25-01-27 15:32
​​Треба стати більш медійним.П'ятничний випадок показав, що якщо хочеш бути почутим, то потрібно бути медійним. І тепер це одна з моїх цілей, адже тільки так я зможу допомагати побратимам. Якщо раніше я хотів стати медійним, щоб знайти роботу, то зараз я хочу допомагати своїм побратимам та посестрам!Для цього є два шляхи: стати більш експертним у своїй сфері діяльності, хоча це більш вузькоспеціалізований напрямок, або знайти інший, ширший підхід. Тож тепер питання: як стати більш медійним у загальному плані?Я думав про створення громадської організації (ГО), яка б контролювала такі ситуації, як з Олегом Крисенком, і допомагала вирішувати їх. Але для цієї ГО потрібен час, і я не впевнений, чи зможу сам усе потягнути. Можливо, якщо хтось із побратимів чи посестер захоче допомогти, пишіть мені в особисті.Щодо ГО: є організації, наприклад, Центр зайнятості вільних людей або Veteran Hub, які займаються допомогою ветеранам професійно й постійно, тобто як основна робота. Тому я поки що сумніваюся в доречності створення нової ГО. Але якщо створювати, то підходити до цього професійно й вести активну громадську діяльність: аж до участі в громадських радах при профільних міністерствах і лобіювання вирішення проблем ветеранів.Тож буду кумекати, як це організувати, щоб швидко допомагати побратимам знаходити роботу. Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 471 25-01-24 16:31
​​🚨 Максимально ганебна ситуація! 🚨Мій побратим Олег Крисенко, з яким ми разом служили в Азові, не може знайти роботу! Коли роботодавці дізнаються, що він служив, йому відмовляють!Але він не просто служив — він дійсно воював. Брав участь у бойових операціях підрозділу ще до повномасштабного вторгнення, захищав Маріуполь, пройшов Азовсталь та пережив полон. І зараз, після звільнення зі служби, така людина не може знайти роботу?!Окрім як піздец, це ніяк не можна охарактеризувати! Людина з таким унікальним досвідом має бути в пріоритеті для працевлаштування. Такого рівня досвід мають одиниці в усій країні!Ми постійно чуємо про "шану та підтримку" Захисників. Але як тільки вони звільняються зі служби та повертаються до цивільного життя, про них забувають. Я ще можу зрозуміти складнощі держави, яка бореться за виживання під час війни. Але коли приватний сектор морозиться — це ганьба в найгіршому сенсі цього слова.Тільки завдяки таким людям, як Олег, ми зараз маємо можливість працювати, заробляти гроші та жити. І саме таких людей роботодавці повинні брати в першу чергу!Перестаньте писати пусті слова про "шану" — зробіть реальні дії! Надайте роботу, допоможіть людям, які віддали все за нашу свободу. Бо вже, блять, немає сил терпіти таке відношення до ветеранів!Ось посилання на допис Олега в LinkedIn із його резюме.Він шукає роботу на позицію Project Manager. Прошу всіх підписників допомогти з пошуком роботи для Олега, адже завдяки таким людям ми можемо жити вільно прямо зараз!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 581 25-01-09 14:24
​​Почав знову навчання.Трішки відпочив, зібрався з силами і знову повернувся до навчання! Я вже писав, що буду вивчати Python, і тепер це остаточно вирішено, бо відмовитися вже не зможу. Вивчення Python та написання скриптів тепер офіційно затверджено як мій ОКР, тому точно доведеться це зробити. 😅Освоєння Python, мені дуже допоможе в розвитку, як і кар'єри так і професійних навичок. А ще я нарешті виконаю свою маленьку ціль, написати телеграм боти.Для початку я хочу пройти learning path SOC 1/2 на TryHackMe. Не думаю, що це займе багато часу, але точно допоможе поновити знання, а, можливо, я ще й дізнаюся щось нове. Можливо, також пройду ще кілька курсів для себе, щоб краще розуміти сферу кібербезпеки!Ось такий у мене план на зараз. Сподіваюся, що доживу до кінця тижня, бо цей тиждень видався дійсно пекельним, та ще й, схоже, прихворів. Але то таке! До речі, за цей тиждень навіть освоїв дещо нове — і це дуже круто!Бажаю вам спокійного вечора! 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 480 25-01-02 12:51
​​Допомога ветеранамЗараз багато компаній та громадських організацій проводять перекваліфікацію для Захисників, які повернулися з фронту російсько-української війни. Це чудові ініціативи, які включають курси різного спрямування, соціалізацію тощо.Але завжди є "але". Я, як ветеран, який проходив подібні курси і працював у ветеранській громадській організації, знаю, яка це велика справа для організаторів. Адже ветерани — це "складна" соціальна група. Проте саме це "але" не дає мені спокою.І це "але" — працевлаштування. Курси, безумовно, дуже корисні, але без подальшого працевлаштування їхня цінність втрачається. Нашим Захисникам потрібні не лише знання, а й робота. Наприклад, після звільнення я майже два роки залишався без роботи, постійно навчався. Добре, що мав заощадження та пенсію по інвалідності, але більшість ветеранів не можуть собі цього дозволити.Тому це звернення до всіх компаній, громадських організацій та інших ініціаторів таких проєктів. Якщо ви організовуєте курси — це заслуговує великої шани. Але якщо ви також зможете працевлаштувати хоча б частину випускників або допомогти з пошуком роботи, цінність ваших ініціатив зросте в рази.Прошу всіх, хто бачить такі ініціативи, підтримувати їх хоча б лайком чи репостом, щоб про них дізналося більше людей. Можливо, саме ваша активність під постами таких проєктів змінить чиєсь життя.У мене часто виникає відчуття, що поки ти на війні, ти — герой, а після повернення стаєш тягарем як для держави (чиновників), так і для суспільства. Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя, тому не стійте осторонь і підтримуйте такі ініціативи медійно!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube
👁 282 24-10-29 07:46
​​Підготовка до сертифікації CompTIA Security+ триває!За неповний місяць додаткової підготовки я знову пройшов підготовчий екзамен і набрав на 10% більше балів, ніж минулого разу.😓Це, звичайно, кращий результат, але все ще не прохідний.🥲Вчора запсішив і вирішив просто пройти екзамен, хоча мав би знову переглянути відеокурс. Чомусь захотілось спочатку пройти тест, щоб визначити слабкі місця. Тепер я точно знаю, над чим треба попрацювати.В першому домені я плутаю ролі власників даних (Data Owner, Controller, Custodian тощо) та аспекти управління ризиками, бо, якщо чесно, все це здається схожим, з невеликими відмінностями.А по четвертому домену навіть не знаю, в чому проблема. Загалом, набираю більше балів в тих доменах, з якими працюю на практиці, а з тими, що ні, самі бачите результати.Думаю, перший домен можна зазубрити, щоб успішно пройти екзамен, а далі подивимося.Також є певні труднощі з форматом питань на сертифікації, особливо із завданнями на моделювання ситуацій. Потрібно вчитуватися дуже уважно, бо відповіді дуже схожі між собою, і треба обрати ту, яка найкраще відповідає описаній ситуації.Планую складати сертифікацію в листопаді, щоб до кінця року також здати сертифікацію з IBM QRadar. Буду ще ретельніше вивчати матеріал, щоб точно все скласти!А тобі бажаю спокійного та продуктивного дня!🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання
👁 346 24-10-21 09:29
​​Починається новий тиждень і нова #башка. 🫡Сам ставлю собі навчальні задачі і сам їх виконую. Хоча це і добре, адже навчаюся у своєму темпі, хоч і інтенсивному. 🤷‍♂️До речі, за 2 тижні перечитав конспект по CompTIA S+ майже 4 рази. Знання потихеньку відкладаються в голові, і навіть в офісі трохи "умнічаю". 😅До речі, з вашою допомогою зібрав вже майже 9 тисяч гривень на сертифікацію! Залишилось ще 5 тисяч, і діло в "шляпі". 🫡А ще, зараз додатково проходжу курс по ELK Kibana і планую перечитати документацію WAF Imperva. Бо чомусь ніхто ще не зробив навчальний курс по цьому WAF. 🤷‍♂️ELK Kibana — це такий інструмент, який підключається до WAF Imperva і показує більш кращу візуалізацію даних та аналітику. Звичайно, їх можна подивитись і в консолі WAF Imperva, але в Kibana краще, зручніше і зрозуміліше. 🫡Завтра ще буду читати лекцію по аналізу ШПЗ, і більше глобальних планів немає, окрім виконання своїх обов'язків на роботі. Не враховуючи ще сесію, яка почалася сьогодні. 🥲Всім, хто дочитав до кінця, бажаю спокійного та продуктивного тижня. Тим, хто не дочитав — також, але не так щиро. 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання
👁 422 24-10-18 09:51
​​Чому ветерани російсько-української війни найкращі працівники?Трішки дискримінаційний пост, але як є. 🤷‍♂️Давайте розберемося в цьому питанні. Я писатиму це більше на власному прикладі, але маю багато знайомих з такою ж життєвою позицією.Отже, головна причина, чому ветерани є найкращими працівниками, — це мотивація. Саме мотивація до вивчення нової сфери чи професії є головним рушієм розвитку!Адже, пройшовши через "м’ясорубку" війни, ти переоцінюєш свої погляди на життя. І якщо вже обрав цей напрям як основний, то ветеран віддаватиметься йому повністю. 🫡Також одним з важливих параметрів є дисципліна, адже без неї в армії ніяк. Дисципліна дуже допомагає у вирішенні буденних завдань, як на роботі, так і в бізнесі.Ветерани завжди беруть відповідальність за свої дії, особливо це стосується тих, хто був на керівних посадах.Гнучкість та адаптивність. Без цих якостей у бойових умовах просто не виживеш.Уміння вчитися. Адже на війні без постійного вдосконалення своїх навичок та знань не виживеш. 🤷‍♂️Але все ж не все так чудово, і є один мінус — здоров’я. Хоча, на своєму прикладі, я хочу сказати, що мотивація і дисципліна в більшості випадків можуть компенсувати цей недолік.Наприклад, у мене серйозні проблеми зі здоров'ям. Маю проблеми з мозком, що безпосередньо впливає на мою роботу, адже у мене погана пам'ять, концентрація уваги та я швидко втомлююся, не кажучи вже про інші проблеми. Та навіть так я можу дати фору здоровим колегам, і в цьому мені допомагають якраз мотивація та дисципліна. Але, звісно, через це я дуже сильно втомлююся.Сподіваюсь, зміг повністю донести свою думку. Якщо щось пропустив, можете додати в коментарях!Всім спокійної п'ятниці! 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання
👁 472 24-10-15 16:59
​​Application Security Engineer.Так, саме такий спеціаліст сьогодні у мене на інтерв'ю, і воно вийшло офігезним! 🔥Давно не записував нові інтерв'ю, і, напевно, трішки втратив "хватку", але сподіваюсь, що вийшло цікаво! Чекаю на вашу думку в коментарях!Дане інтерв'ю буде цікавим як початківцям, так і досвідченим інженерам, адже ми обговорили багато цікавих тем:👉 Яка найцікавіша проблема з якою стикається інженер даної сфери?👉 Які інструменти використовуються?👉 Поради новачкам, тощоНу і найголовніше — гостем інтерв'ю був Senior Application Security Engineer Кирило Ткачов. З Кирилом познайомилися на курсах для ветеранів "КіберЗахисники", де він читав для нас лекції та готував завдання для випускного CTF.До речі, ще на випускному я запросив його на інтерв'ю, але записати його вдалося лише зараз. 😅Ой, досить вже тут розписувати! А ну бігом дивитися інтерв'ю — з вас вподобайка, коментар та репост! 🫡Посилання на відео: https://youtu.be/jAvAs6rA6YEЗ вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання