Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПТСР && Айті
Añadido 14 jul. 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Número de suscriptores: 1 333
Fotos: 615
Videos: 122
Enlaces: 800
Descripción:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Fuente

ПТСР && Айті | ​​Еліта націїПісля п’ятничної зустрічі в США мережа кипить від обговор...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
463 Vistas/Alcance 2025-03-03 07:27 Mensaje №712
​​Еліта націїПісля п’ятничної зустрічі в США мережа кипить від обговорень того, як мав поводитися наш президент. Українці поділилися на два табори: одні – за президента, інші – "свідки договорнячка", які вважають, що він мав усе підписати.Знаєте, я знову нагадую про необхідність об’єднання нашого суспільства, адже поки ми єдині – нас не перемогти. Але, схоже, це очевидно не всім. А скільки ще буде зрадоньки далі – ух!Взагалі, смішно читати висновки людей в ІТ-спільноті, які вважають себе "елітою": всякі там CEO, Senior'и та інші спеціалісти різного рівня. Мої нешановні, ви – ніяка не еліта. Подивіться хоча б на історію XX століття і на тих, хто дійсно належав до еліти. Українські еліти не лише воювали, а й часто очолювали збройну боротьбу. У XX столітті саме вони ставали лідерами визвольних рухів – від армій УНР до підпілля УПА та дисидентського руху. А ви – просто пристосуванці, яким байдуже до своєї країни, які від страху перед війною готові її продати. Готові підставляти жопу любому, хто принесе вам примарну надію на "договорняк"Еліта нації зараз гартується на війні, а не сидить у тилу, строчачи постики про те, що "все пропало". Еліта нації зараз всіма силами допомагає фронту не зважаючи на політику. Тож краще не ганьбіться і не лізьте туди, де нічого не розумієте.Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube