Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🔴 Прилуки Особливі 🔴
Añadido 14 jul. 2024

🔴 Прилуки Особливі 🔴

@pryluky_ua
Número de suscriptores: 1 789
Fotos: 24,800
Videos: 2,460
Enlaces: 1,260
Descripción:
❗️Новини Прилуччини 🔴 про політику 🔴 про роботу міської влади 🔴 про надвзичайні події 🔴 про все, що відбувається у місті, районі, області Зворотній зв'язок: @ua_pryluky_bot

👥 Número de suscriptores

1 789
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +11

👁️ Vistas promedio por mensaje

317
Promedio/Día:: 264
Promedio/Tiempo:: 292
ERR: 17.72%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 8
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чітко розуміємо, що обговорюється між Росією та керівництвом Білорусі. Пішла зараз більша активність росіян – я маю на увазі, у розмові з Олександром Лукашенком. Хочуть значно більше втягнути Білорусь у війну та саме з території Білорусі розпочати додаткові агресивні операції – або проти нашого Чернігівсько-Київського напрямку, або проти однієї з країн у НАТО, які поруч із Білоруссю. Звісно, ми будемо і надалі захищати Україну, захищати наших людей, українців. Я доручив нашим Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, і на Ставці ми розглянемо та затвердимо. Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати. Партнери теж знають, що відбувається і до чого схиляють Білорусь. Є в нас і російські документи, у яких пропонуються цілі для ударів по Києву та інших наших містах – по політичних та військових обʼєктах, де може бути керівництво армії, уряд, і тут, по Банковій. Давно вони виношують цей план. Зараз, після Ірану, знов активізувались – шукають, де ми знаходимось, де ми буваємо. Так само про інших людей з українського керівництва, з розвідки, наших спеціальних служб. Дехто там, у Москві, так і не зрозумів, що українці ніколи не здадуть свою незалежність, і в будь-якому випадку – на Банковій чи без Банкової – свою землю, свій суверенітет, свою державу ми не здамо.
У Центрі крові триває масштабний ремонт. 🇧🇪Цей проєкт фінансує уряд Бельгії, а реалізує Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. У грудні ми підписали меморандум. У січні вже стартували роботи.За цей час встигли утеплити горище, відремонтувати покрівлю та виконати електромонтажні роботи. До слова, сучасне обладнання і термомодернізація будівлі також передбачені в проєкті. Керівниця Центру крові Ірина Зуб розказала про те, як розпланували простір - все максимально зручно для донорів. І безбарʼєрно.💡Дуже важливо врахувати питання енергонезалежності. Є три потужні генератори. Ще попрацюємо над тим, щоб забезпечити Центр накопичувачами енергії. Попередня вартість будівельних робіт - близько 2 мільйонів євро. Дякую Бельгії! ☝️Увесь цей час Центр крові не припиняв працювати - лише тимчасово переїхав в інше приміщення. Тільки за цей рік було понад чотири тисячі донацій. І це на 30% більше минулорічних показників. Розраховуємо, що ремонт завершиться вже цієї зими. Підрядники обіцяють вкластися в строк. Центр крові прийматиме донорів у новому і дуже сучасному приміщенні.
Хто має адмініструвати місцеві податки і збори - про це сьогодні говорили на Конгресових слуханнях. Модерувала керівниця Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Лілія Пашинна. Долучилися заступник керівника ОПУ Віктор Микита, урядовці, народні депутати й представники громад. Ми включилися онлайн.Питання адміністрування місцевих податків і зборів ще рік тому порушили очільники громад Чернігівщини. Цей запит винесли на розгляд комісії Конгресу. Ми пропонували передати окремі функції до ОМС. Трохи контексту. Сьогодні адміністрування бюджетоутворюючих податків повністю перебуває у сфері повноважень податківців. Водночас ОМС мають володіти повною інформацією про нарахування та сплату податків на території громади. Але після реорганізації та укрупнення органів ДПС доступ до цих даних значно ускладнився. Громади не мають повної картини щодо власної податкової бази - відтак не можуть ефективно розпланувати бюджет. ОМС повинні мати реальні інструменти впливу на власну фінансову спроможність - таке наше бачення. Але позиції учасників були різними.На майданчику Конгресових слухань усі охочі мали нагоду висловитися. Такі зустрічі дають змогу зрозуміти владу на місцях й звести їхню позицію до конкретних законодавчих рішень.
Я хочу подякувати сьогодні європейським нашим партнерам: була зустріч на рівні радників з питань національної безпеки. Ми поступово просуваємо тему виробництва антибалістики у Європі – ми формуємо антибалістичну коаліцію. Варто це зробити, і зараз ми ближче до результату, ніж будь-коли. У сьогоднішній зустрічі країн по антибалістиці були представлені 13 країн і офіс Генерального секретаря НАТО. Важлива, дуже важлива ініціатива. Загалом зараз українські позиції на фронті та в наших далекобійних санкціях та у спільних результатах із партнерами найвищі за роки. Треба тримати рівень, досягати результатів. І саме це ми і робимо. Кожен виклик, який є при цьому, все, через що ми проходимо, повинно завершуватись одним – тим, що ми всі так чи інакше допомагаємо Україні, робимо сильнішою нашу оборону, робимо вигіднішими наші спільні українські зовнішньополітичні позиції. Не буває перемог когось одного, і не буває стійкості когось окремо. Треба дійти до головної цілі, і це наша спільна ціль, яку ми не здаємо. Ми не здаємо нашу землю, наш суверенітет. Я вдячний усім українцям, усім українкам, хто разом на цьому шляху. Україна має вистояти у війні, захистити свою незалежність, гарантувати безпеку людям. Це обовʼязково буде. Слава Україні!
Америка залишається в дипломатичному процесі. Ясно, що війна в Ірані привертає зараз найбільше уваги Америки та Президента Сполучених Штатів. Але там є пріоритет і підтримка американського народу закінчити і цю війну у Європі. І саме російська війна впливає глобально на технологічні зміни – на жорсткий розвиток самої технології війни. Через цю російську агресію вбивства стали більш масштабними і загрози – більш небезпечними, особливо все, що стосується дронів. Багато партнерів це розуміють: уже 20 держав працюють з Україною на різному рівні, щоб були в нас із ними Drone Deals. З частиною країн уже є політичні домовленості, і будуть контракти виробників, і вже наша військова експертиза дає результати. З частиною країн невдовзі підпишемо політичні угоди. Розпочали підготовку такої угоди Drone Deal також із Канадою, і це дуже вагоме розширення безпекової співпраці. Як на американському напрямку, так і у Європі ми стараємося зробити все можливе, щоб ми могли тут, в Україні, або спільно з партнерами виробляти достатньо антибалістичних ракет. Це постійне наше завдання – додаткові ракети для ППО.
Приємно, що станом на зараз, за сьогодні не було масованих атак – ракетних ударів, авіаційних. Але у фронтових районах, у громадах поблизу фронту спокою не було. Росіяни продовжують свою штурмову активність на тих напрямках, які для них ключові. Є обстріли, були дронові удари різних типів на фронті. За вчорашню та сьогоднішню добу було вже більш ніж 150 штурмових дій, більше сотні обстрілів і ще майже десять тисяч ударів дронами-камікадзе. Тобто на фронті російська армія тиші не дотримується й навіть особливо не намагається. Усі наші українські підрозділи діють дзеркально, захищають наші позиції саме так, як потрібно.Вчора й сьогодні Україна утримувалась від далекобійних дій у відповідь на відсутність російських масованих атак. У подальшому ми будемо реагувати так само дзеркально, і якщо росіяни вирішать повернутись до повноформатної війни – наші санкції за це будуть негайно й будуть відчутними. Відстань при цьому вже має все менше значення – ми це показали своєю далекобійністю. Україна щодо цього поводить себе завжди чітко та чесно.
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
Сьогодні – наші воїни, бойові бригади: 31-ша, 67-ма механізовані, 20-й армійський корпус. Хочу вам подякувати, воїни! Зараз, 8 травня, коли більшість світу згадує та вшановує памʼять воїнів Другої світової війни – тих, хто розбив нацистів, – треба відчувати, що сьогоднішні російські нацисти продовжують свою війну та все ще намагаються повернути ті самі божевільні порядки, які програли в Другій світовій. Наш захист проти російського вторгнення – це захист не тільки однієї України, це не тільки захист нашої незалежності. Росія погрожує майже всім своїм сусідам, всій Європі, а не комусь одному. Саме в таких лісах, на таких землях, як ці, – на Дніпровщині, на сході нашої країни, на Донбасі, Харківщині, Сумщині, також на Чернігівщині – попередні покоління українців билися проти окупанта в Другій світовій. Зараз тут наші українські герої захищають життя народу і право народу на життя – захищають від цього російського окупанта, який так схожий на того, з ХХ століття. Ми обовʼязково захистимо життя України, захистимо нашу незалежність – без сумнівів.
Вдячний нашим воїнам за влучність: українські Сили спеціальних операцій та інші складові нашого захисту. Є результати далекобійних санкцій. Зокрема, щодо регіону Каспійського моря – проти ракетного корабля, який може запускати «калібри». Також є влучання в Пермському регіоні щодо об’єкта нафтової галузі – це понад півтори тисячі кілометрів від нашого державного кордону. Були й інші влучання. За даними нашої розвідки, результати наших відповідей по Брянському напрямку, по Туапсе, по деяких особливих нафтових об’єктах Росії – результати задовільні для нас. Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії. Вони хочуть від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати наших людей і воювати. Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва. Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо.
Я хочу подякувати кожній державі, хочу подякувати кожному лідеру, який підтримав Україну та пропозицію нашої держави – пропозицію, яку ми дали Росії, – про встановлення повної тиші. По сьогоднішньому дню ми бачимо, що Росія відповіла на цю нашу пропозицію припинення вогню тільки новими ударами, новими атаками. Сьогодні фактично весь день, фактично щогодини з різних наших областей повідомлення про удари. Донеччина, Харківщина, Дніпровщина, Суми, область Сумська, Чернігівщина, Запоріжжя, Херсон. Жоден із видів своєї воєнної активності Росія не зупинила. На жаль, не зупинила. Україна буде діяти дзеркально. Залежно від ситуації вночі та завтра теж будемо визначатись із нашими цілком справедливими відповідями. Росія отримала від нас чітку пропозицію щодо тиші та дипломатії і знає, як зв’язатися з Україною або з партнерами, щоб узгодити деталі. Якщо ж ту одну особу в Москві, яка не може жити без війни, цікавить тільки один парад і більше нічого, то це інша справа. Україна готова працювати заради миру. Україна прагне достойно закінчити цю війну. Росія довоювалася до того, що і їхній головний парад уже залежить від нас. І це чіткий сигнал: треба завершувати. Я дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!