Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🔴 Прилуки Особливі 🔴
Añadido 14 jul. 2024

🔴 Прилуки Особливі 🔴

@pryluky_ua
Número de suscriptores: 1 789
Fotos: 24,800
Videos: 2,460
Enlaces: 1,260
Descripción:
❗️Новини Прилуччини 🔴 про політику 🔴 про роботу міської влади 🔴 про надвзичайні події 🔴 про все, що відбувається у місті, районі, області Зворотній зв'язок: @ua_pryluky_bot
Fuente

🔴 Прилуки Особливі 🔴 | Возитимуть хімічні відходи з усієї України в Количівку під Чернігів: с...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🔴 Прилуки Особливі 🔴 🔴 Прилуки Особливі 🔴 @pryluky_ua
378 Vistas/Alcance 2025-12-19 13:24 Mensaje №31105
🔴 Возитимуть хімічні відходи з усієї України в Количівку під Чернігів: стало відомо хто дав дозвіл будувати завод із спалювання відходів під Черніговом«Домовлявся із попереднім сільським головою» - київський бізнесмен Гліб Рижов каже, що домовлявся про будівництво заводу із переробки хімічних відходів із Сергієм Гарусом.Як відомо, у Количівці (Іванівська громада) підприємець із Київської області планує будувати завод, що перероблятиме сотні тон хімічних відходів шляхом спалювання. Жителі Количівки категорично проти.Але власник заводу шокував присутніх – каже, що ще в 2018 році домовлявся із сільським головою і тоді проводили якісь «громадські слухання». Втім місцеві кажуть – ніхто ніяких слухань не проводив. Нагадаємо, що до 2020 року Іванівською громадою керував Сергій Гарус, ставленик Атрошенка та Ломаки. Виходить, що дозвіл будувати отруйне виробництво давав саме Гарус.Гарус відомий тим, що став головою Іванівської громади через підкуп – роздавав крадений гуманітарний рис. За час головування Гаруса в громаді його декларація поповнилась десятками земельних ділянок, які за дивним збігом обставин всі в Іванівській громаді. Не здивуємось, якщо Гарус «обілетив» бізнесмена, дозволивши йому будувати хімзавод у людських городах.Цікаво, що підприємець з Київщини не будує такий завод у себе в області, а скористався корупціонером Гарусом. І возитиме хімію під Чернігів з усієї України.Цікаво, які ще екологічні бомби по собі лишило це падло Гарус в громаді. |✈️ ᅠ@pryluky_ua