Fuente
Проня та Солоха, про скадовських зрадників. | І знову на манєжє тєже. Я вже про неї писала https://t.me/pronya_ta_so...
2 970 Vistas/Alcance
2026-06-21 12:29
Mensaje №14512
І знову на манєжє тєже. Я вже про неї писала https://t.me/pronya_ta_soloha/4754 Шмара Ліана Мушкомбарова ні як не заспокоїться і не угомоніца в своїй любові до різного виду абреківЦя прошмандовка приперлась до Михайлівки з самого Херсону, ще до війни. Перевзулася вже 100 разів! То вона патріотка, то вже з орками ходить, папа в шоці!Останнім часом вона ошивалась у Скадовську і дуже їй там подобалось, бо вона відітєлі городская і в селі жити їй не полагається. Засиділась Ліаночка у Скадовську з усіма перегуляла і вирішила рванути з подругами на Кавказ, у логово жгучих мужчин. Їздила-їздила і повернулась назад вже вагітна. Каже муж єсть Саша-параша, воєнний лошок,дає гроші, і нікакого контроля. Гуляй скільки влізе. Оце жизнь удалась.Тільки ти б сиділа дурепа мовчки і пасть не роззявляла на людей які говорять українською і не тринділа б зайвого разом з маманьою-алкашкою Свєткою та тітками Любкою та Галькою, бо відповідати прийдеться по всій строгості законів воєнного часу. Михайловка все чує, а папа все пише і совєтує вам, усім кодлом уже зараз валити на рашку.