Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - PRONIN
Añadido 06 dic. 2025

PRONIN

@pronin_law_you_too
Número de suscriptores: 50 135
Fotos: 3,310
Videos: 1,570
Enlaces: 2,000
Descripción:
You can view and join @pronin_law_you_too right away.

👥 Número de suscriptores

50 135
Promedio/Día:: -32
Promedio/Tiempo:: -186
Promedio/Mes:: -1286

👁️ Vistas promedio por mensaje

36 460
Promedio/Día:: 16,100
Promedio/Tiempo:: 13,343
ERR: 72.72%

📊 Mensajes por Día

2.9
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 2.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 19,400 25-12-08 09:49
На росії стався показовий судовий кейс, який буквально перевернув їхню судову практику щодо нерухомості. Його вже називають «ефект Доліної».Запроданка з Одеси, або наш прихований агент Ларіса «Погодавдомє» Доліна продала квартиру - все офіційно, через нотаріуса. Вона це зробила, бо її в телефонному режимі змусили до цього шахраї, там довга історія, але смішна. Коротше Лора згоріла після того, як її затонули на гроші і включила всі свої мусорські звʼязки, пішла в суд і той став на бік Доліної та скасував угоду, повернувши квартиру їй. Покупець залишився ані з житлом, ані з грошима. Покупець - абсолютно добросовісний набувач. Після цього по росії пішла хвиля схожих позовів - продавці масово звертаються в суди з вимогою відмінити вже укладені договори, посилаючись на “обман”, навіть якщо угоди були законні й правильно оформлені. Уже є більше 3 тисяч справ🤭Є але повно рішень по відмотуванню угод купівлі-продажу там, де були продавцями пенсіонер. Суд, спираючись на «вік і стресовий стан по жилих людей» все кенселить. Результат:• права власності на болотах стали умовною річчю• покупець ніяк не захищений• будь-яку угоду можна переграти заднім числом через пенсіонерів - продавців. • ринок нерухомості накриває правовий хаос В країні, де суди працюють за тільки принципом «кому треба - тому й правда», власність перестає бути власністю. І це ще один симптом країни, яка сама себе пожирає.Обожнюю цих дегенератів і доліну.