Fuente
Новини Про Мостиська та околиці (Шегині, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Городок, Львів та область) | На виїзді зі Львова планують побудувати трирівневу розв’язку Йдеться п...
882 Vistas/Alcance
2026-02-02 15:33
Mensaje №866
На виїзді зі Львова планують побудувати трирівневу розв’язку Йдеться про реконструкцію західного обходу Львова на ділянці від Рясне-Руського до вул. Городоцької. Детальний план території охоплює 17,2 га та включає несформовані землі та лісові ділянки. Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області, в межах реконструкції передбачено доведення дороги до параметрів І-Б категорії. Йдеться про влаштування по дві смуги руху в одному напрямку шириною по 3,75 м та будівництво трьох розвʼязок у різних рівнях.На перехресті траси Львів – Краковець із трасою М-11 Львів – Шегині планують збудувати трирівневу розв’язку зі збереженням кільця. Ще дві розв’язки у два рівні облаштують у межах шляхопроводу через залізницю та моста через річку.Після реконструкції дорогою можна буде рухатись 110 км/год, а пропускна здатність зросте до 47 тис. автомобілів на добу. Уздовж траси встановлять шість зупинок та шумозахисні екрани. Реалізувати проєкт планують упродовж п’яти років однією чергою.