Fuente
Прикол Року ⚡️ | Після війни Зеленський планує контрактну армію в 800 тисяч і підвищенн...
13 Vistas/Alcance
2026-02-06 10:46
Mensaje №21151
Після війни Зеленський планує контрактну армію в 800 тисяч і підвищення зарплати.Будемо берегти нашу армію – 800 тисяч – про яку ми говорили, переводити її після закінчення війни або після припинення вогню з мобілізаційної до контрактної армії... Ті, хто захоче".
Зеленський додав, що в цьому питанні Україні потрібна фінансова допомога передусім європейців."Бо українська армія – це частина безпеки Європи".
Джерело😕Коли Зеленський викатує свій якийсь черговий план-я вже дивлюсь скептично так би мовити в силу історії і попередніх потужних планів😁Ну виникають питання логічні: 1)Ну чи набереться 800 тисяч добровольців, ну ок уявімо набереться; і навіщо в мирний час з реального сектору економіки виводити ну зайвих 400-500 тис чоловіків і забезпечувати їх?Це не сприяло б відновленню української економіки коротко кажучи. Ми що збираємось завжди на підсосах сидіти у Європи? Це типу національна стратегія така чи що? Не може бути держава субʼєктною якщо вона постійно фінансово залежна від донорів, ще й більше ніж на половину бюджету, апріорі. 2)Питання фінансів-ну там типу європка за це мала б платити за задумом. За задумом. А чи буде і буде постійно це велике питання, у нас є приклад США де Трамп і виграв вибори в тому числі апелюючи до діючої тоді влади що нащо громадянину США платити за те? Чому так не може бути в різних європейських країнах? Ще й як може. Та чи не краще тримати наприклад до 400 тис. замість 800 і «зайві» грощі з цього витрачати на оборонну інфраструктуру, озброєння, арсенали, навчання і тд. Запровадити аналог «Системи Крюмпера» - поверненням срочки оплачуємої-в виді проходження БЗВП 4-5 місяців і потім додому в резерв. Додати в цю срочку наприклад, бонус для бажаючих по її кінці-курс дронової теми оплачуємий, закінчив на тобі додатково 30к і піздуй на цивіль, хочеш-підписуй контракт з підйомними. Ні, ось твої грощі за срочку і йди, ти в резерві.800 тис в разі нової війни знову буде мало. І треба вже підготовлений резерв, який система Крюмпера може створити та хоч мільйони з часом-це буде більш сильним стримуючим фактором ніж кадрова армія 800к. Тимпаче рашка вже помилки 2022го робити наврядчи буде. Наприклад до 300 тис кадрові і біля 100 тис строковики на півроку.Тобто робота на резерв-активний, і менш активний. Такі війни не виграють чисто кадрові армії-росія ухуйкала свою кадрову армію за півроку тут, наприклад🐵Як то кажуть «Війни починають професіонали, а закінчують мобілізовані». 🎭Ні, треба 800 тис а в разі нової війни знов бігати і бусярити на вулицях, давати місяць БЗВП і воюй давай, все як і зараз. Нема слів якщо чесно.