👁 262
26-02-25 17:05
Існує історія про непотоплюваного кота Сема 🐱 Він був звичайним домашнім котом, але якимось дивом у травні 1941 року опинився на борту німецького лінкора Bismarck. Корабель вийшов у своє єдине бойове плавання в Атлантику та невдовзі був потоплений. Із понад 2200 членів екіпажу вижили приблизно 115 людей, і, за легендою, серед уламків знайшли й Сема. Кота підібрали моряки британського есмінця HMS Cossack. Але вже в жовтні 1941 року Cossack торпедував німецький підводний човен, і корабель затонув. Сем знову вижив і його евакуювали на берег у Гібралтар. Невдовзі Сема перевели на авіаносець HMS Ark Royal, де він продовжив «службу» в Королівському флоті. Та вже через місяць авіаносець торпедував німецький підводний човен. І що ви думаєте? Сем вижив утретє - тримався за якийсь уламок корабля, що плавав на воді 😁 Після третього порятунку вирішили більше не ризикувати та на кораблі Сема не брати 😅 Він залишився на суші та жив у Домі моряків у Белфасті аж до 1955 року.У коментарях люди розділилися на два табори: одні захоплюються його «непотоплюваністю», а інші жартома натякають, що, може, він і причетний до всіх тих пригод 🫣Мирного вечора, друзі 🫶Підпишись 👉 Свіжа приколюха!